Filter vlastností

Dostupnosť

Dostupnosť

Kategórie

Kategórie

Značka

Značka

Ponuka autokozmetiky

V našej ponuke nájdete skutočne širokú ponuku kvalitnej autokozmetiky, pomôcok a príslušenstva na starostlivosť o vaše auto. Od umývacích vedier, cez tuhé vosky a keramické nanopovlaky, odbočkou cez prípravky na ošetrovanie plastov alebo interiérových povrchov, až po zvýhodnené sety produktov, k tomu naviac za skvelé ceny, ktoré potešia každú peňaženku. 

Podkategórie

 • UMÝVANIE

  Sortiment autošampónov, aktívnych pien, predumývacích prípravkov, umývacích prostriedkov a ostatného príslušenstva na umývanie vozidiel v našom e-shope. V tejto kategórii nájdete všetko potrebné na dokonalé, šetrné, komfortne a hlavne efektívne umývanie karosérie vášho auta, od skutočne poriadnej nádielky aktívnych pien a šampónov na auto, po ešte väčšiu ponuku umývacích rukavíc, až po detailingové vedrá, mikrovláknové uteráky, a nakoniec, až po stále populárnejšie prípravky na umývanie bez vody Waterless Wash alebo oplachovania Rinseless Wash. Aby ste sa nestratili, tak samozrejme radi pomôžeme s výberom!

 • ČISTENIE-DEKONTAMINÁCIA

  Sortiment produktov na odstraňovanie náletovej vzdušnej hrdze, asfaltu, živice a iného odolného znečistenia z lakovaných dielov a ostatných povrchov karosérie vozidiel. Dekontaminácia, zázračné slovko, ktoré si našlo cestu do podvedomia každého detailera, ako domáceho víkendového bojovníka, tak aj profesionála, pre ktorého je každodenným chlebíkom. Skúsili ste už niekedy prejsť končekmi prstov po laku vášho, ešte stále mokrého, auta ihneď po umývaní? Ak ste ucítili také to drobné, ale protivné, zdrsnenie, tak vedzte, že to s istotou nie je len tak nejaký obyčajný prach. O tom, čo to vlastne je, vás dokonale presvedčí náš široký sortiment produktov na dekontamináciu karosérie vášho auta. Samozrejme, že vás nenecháme blúdiť a ochotne vás navedieme na cestu dekontaminácie, na ktorej sa s nami nestratíte. Stačí sa len spýtať.

 • STAROSTLIVOSŤ O EXTERIÉR

  Sortiment voskov na auto, keramických nanopovlakov, quick detailerov, sealantov, glazúr, politúr a impregnačných prostriedkov na exteriérové plastové diely karosérie vozidiel. V našej ponuke nájdete skutočne široký výber voskov, od prírodných až po syntetické s obsahom keramiky, k tomu špičkové quick detailery na ešte dokonalejší lesk a ochranu, ako perfektný základ ochrany laku poslúžia sealanty a úplne maximum vám poskytnú keramické nanopovlaky. Glazúry a politúry svojim leskom efektne zakryjú drobné vady laku a mikro škrabančeky, a na úplne dokonalé dokončenie detailov sú tu impregnačné ochranné prostriedky na exteriérové plastové diely. Viac ako skvelý výber kvalitných overených produktov za super ceny pre každého! Naša ponuka presvedčí aj vaše auto.

 • STAROSTLIVOSŤ O INTERIÉR

  Sortiment produktov na čistenie, ošetrovanie a impregnáciu interiérových častí a povrchov vozidiel.

 • LEŠTENIE AUTOMOBILU

  Skutočne široký sortiment leštiacich pást, leštiacich kotúčov, leštičiek a príslušenstva na leštenie lakovaných dielov karosérie a ostatných povrchov exteriéru aj interiéru vozidiel. Naša ponuka zahŕňa skutočne širokú ponuku leštiacich padov, od penových, cez mikrovláknové až pod hybridné tvorené kombináciou vlnených a mikrovláknových materiálov, ktorých výber je vždy otázkou zvolenej metódy leštenia a stavu laku. Samozrejme, výberu leštiacich padov zodpovedá aj naša extra široká ponuka leštiacich pást všetkých renomovaných značiek, takže možností na hru s názvom leštenie je nekonečne veľa. Leštičky tvoria samostatnú kapitolu, kde vám radi a ochotne všetko vysvetlíme a záujemcom z blízkeho okolia ukážeme, prípadne aj zapožičiame. Odborné profesionálne poradenstvo je u nás samozrejmosťou, neváhajte nás kontaktovať.

 • PNEUMATIKY A DISKY

  Sortiment prostriedkov, prípravkov a pomôcok na umývanie, čistenie, impregnáciu a ochranu pneumatík a diskov kolies. Čisté disky a pneumatiky sú vizitkou každého detailera, akoby povestnou čerešničkou na torte, ktorá dotvára finálny dojem z práve vyumývaného alebo vylešteného automobilu. Avšak nie je všetko len o finálnom efekte. Čisté, správne ošetrené a naimpregnované pneumatiky sa vám naviac odmenia svojou životnosťou, vyčistené a riadne ochránené disky svojim perfektným vzhľadom bez tvorby odolných usadenín brzdného prachu a nečitôt. V našom eshope nájdete skutočne široký výber produktov, s ktorými budú vaše disky aj pneumatiky vždy ako nové. Samozrejme u nás sa nestratíte, s výberom vám vždy ochotne a s potešením pomôžeme.

 • OKNÁ A ZRKADLÁ

  Skutočne široký sortiment prostriedkov a prípavkov na umývanie, čistenie a ochranu okien, sklených povrchov a zrkadiel automobilov. Dokonale čisté okno bez šmúh nie len záležitosť finálneho efektu, ale najmä záruka dokonalého výhľadu z vozidla, ktorý nemalou mierou prispieva k bezpečnosti jazdy v zhoršených klimatických podmienkach, za šera alebo v noci. V našej ponuke nájdete vysoko efektívne prípravky na čistenie a umývanie okien alebo sklených povrchov, ktoré spĺňaju nároky aj tých najnáročnejších detailerov a profesionálov. Osobitnými kategóriami sú tekuté stierače a prípravky proti zahmlievaniu, ktoré vám doprajú komfortnú jazdu aj za dažďa alebo prívalov snehu. Možností je naozaj veľa, a niekedy možno až príliš, a preto vám samozrejme ochotne poradíme s výberom toho najvhodnejšieho riešenia pre vaše auto.

 • PRÍSLUŠENSTVO A POMÔCKY

  Príslušenstvo a pomôcky pre čistenie, voskovanie a ošetrovanie vozidla.

 • DARČEKOVÉ A CENOVO...

  Darčekové a cenovo zvýhodnené zostavy a súpravy autokozmetiky. Super ponuka setov a kitov renomovaných značiek autokozmetiky za super ceny.

Počet produktov: 4010

Zobrazené produkty: 1-24 z 4010 položiek

Aktívne filtre

Overené našimi zákazníkmi

Pozrite si vybrané hodnotenia našich zákazníkov.

Celkový názor:
Vždy najlepšie ceny a veľa tovaru...
Pečať overené zákazníkmi

Dalibor M. 11.07.2024

5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Ôk, super odporúčam..
Pečať overené zákazníkmi

Jozef B. 10.07.2024

5.005.005.005.005.00
Výhody:
Ceny Rýchlosť dodania
Pečať overené zákazníkmi

Tibor S. 10.07.2024

5.005.005.005.005.00
Výhody:
rýchlosť vychystania tovaru
Slabiny:
žiadna
Pečať overené zákazníkmi

František Ž. 04.07.2024

5.005.005.005.005.00
Výhody:
Vedia poradiť, vyznajú sa...
Pečať overené zákazníkmi

Stanislav S. 04.07.2024

5.005.005.005.005.00
Výhody:
slušný výber dobré ceny
Pečať overené zákazníkmi

Kristián K. 20.06.2024

5.005.005.005.005.00

POZOR NOVINKA!!!

DOPRAVA ZADARMO na odberné miesta DPD pri objednávkach tovaru nad 60 € s DPH!