Soft99 LUXURY GLOSS Zväčšiť

Soft99 Luxury Gloss 500 ml

10163

Nový produkt

Quick detailer.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 9 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 9 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,18 €.


9,50 € s DPH

7,92 € bez DPH

Soft99 LUXURY GLOSS je excelentný quick detailer s vyšším obsahom čistého prírodného karnaubského vosku vhodný na posilnenie a predĺženie životnosti aplikácie karnaubských voskov z portfólia výrobcu Soft99, avšak môže byť aplikovaný aj na hybridné, či syntetické vosky, alebo aj na vosky iných producentov. Excelentne zvyšuje lesk, zvýrazňuje hĺbku laku, oživuje pôvodné vlastnosti aplikovaných voskov ako je hydrofóbnosť, ochrana pred UV žiarením a pod. Je vhodný na použitie priamo po umytí alebo aj medzi jednotlivými umývaniami, má schopnosť bezpečného odstraňovania drobných nečistôt. Produkt je absolútne bezpečný pre aplikované vosky alebo sealanty, vhodný na každý farebný odtieň laku.

Objem 500 ml
Hodnotenie 
02.05.2021

Luxury gloss - Soft 99.

Po umytí a usušení auta s mikrovláknovými utierkami som nastiekal na plechy, plasty a svetlá tento vosk a s penovým ručným aplikátorom som ho rozotrel.
Je to quick detailer a obsahuje vosk a nablyští auto. Odporúčam ho.

Napísať názor

Soft99 Luxury Gloss 500 ml

Soft99 Luxury Gloss 500 ml

Quick detailer.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)