ČISTENIE-DEKONTAMINÁCIA

Sortiment produktov na odstraňovanie náletovej vzdušnej hrdze, asfaltu, živice a iného odolného znečistenia z lakovaných dielov a ostatných povrchov karosérie vozidiel. Dekontaminácia, zázračné slovko, ktoré si našlo cestu do podvedomia každého detailera, ako domáceho víkendového bojovníka, tak aj profesionála, pre ktorého je každodenným chlebíkom. Skúsili ste už niekedy prejsť končekmi prstov po laku vášho, ešte stále mokrého, auta ihneď po umývaní? Ak ste ucítili také to drobné, ale protivné, zdrsnenie, tak vedzte, že to s istotou nie je len tak nejaký obyčajný prach. O tom, čo to vlastne je, vás dokonale presvedčí náš široký sortiment produktov na dekontamináciu karosérie vášho auta. Samozrejme, že vás nenecháme blúdiť a ochotne vás navedieme na cestu dekontaminácie, na ktorej sa s nami nestratíte. Stačí sa len spýtať.

Dekontaminácia auta

Podkategórie

 • Odstraňovanie asfaltu...

  Sortiment prostriedkov a prípravkov na odstraňovanie asfaltu, živice, dechtu a zvyškov lepidiel. Akékoľvek zvyšky asfaltu, smoly zo stromov, živice, dechtu a lepidiel nikdy nevyzerajú práve najlepšie, tou horšou správou je, že dokážu časom nezvratne poškodiť rôzne povrchy karosérie, a to najhoršou je, že najmä lakované diely a povrchy. Naša široká ponuka vám určite pomôže efektívne, rýchlo a jednoducho vyriešiť problémy spojené s týmto typom znečistenia. Samozrejme platí pravidlo, že len dokonale čistý lak a ostatné povrchy karosérie, umožňujú dosiahnuť maximálny efekt a lesk aplikovaných vrstiev voskov na auto, sealantov, keramických nanopovlakov, ako aj impregnačných a ochranných prostriedkov na ostatné povrchy, vrátane požadovaných funkčných vlastnosti, odolnosti a životnosti ich aplikácie. 

 • Odstraňovanie...

  Sortiment prostriedkov a prípravkov na odstraňovanie náletovej z karosérie vozidiel. Hlavné nebezpečenstvo, ktoré predstavujú drobné častice železa, alebo aj ostatných kovov, uviaznuté v povrchovej vrstve lakových dielov je proces korózie. Avšak nie preto, že by lak neodolal na povrchu vznikajúcim oxidom železa alebo aj medi, ale preto, že každá takáto zapichnutá čiastočka v procese korózie znásobuje svoj objem. A tak ako rastie, tak rastie aj problém následného vzniku rozsiahlejších poškodení a erózie povrchovej vrstvy lakovaných dielov karosérie, ktorých lesk bledne s časom. V našej ponuke sa samozrejme nájde liek aj na toto ochorenie, preto je potrebné zahájiť liečbu čím skôr, najlepšie ešte predtým, ako vám železité častice, alebo inak náletová hrdza, alebo ešte inak vzdušná hrdza, nevezmú to najcennejšie, a tým je lesk vášho auta. 

 • Odstraňovanie hmyzu a...

  Sortiment prostriedkov a prípravkov na odstraňovanie odolných, zaschnutých zvyškov hmyzu a vtáčieho trusu z lakovaných dielov a ostatných povrchov karosérie vozidiel. V našej ponuke nádete skutočne široký výber kvalitných a overených produktov rôznych značiek, vrátane legendy tejto kategórie Poorboy's World Bird Sh#t Remover, ktoré si hravo poradia aj s veľmi odolnými zvyškami organických nečistôt. Aplikácia týcho prípravkov je banálne jednoduchá, poväčšine postačuje rozptýliť prípravok na znečistený povrch, ponechať pôsobiť pár minút a následne zotrieť uvoľnéné nečistoty kvalitnou mikrovláknovou utierkou. Zaschnutý hmyz na čelnom skle vie potrápiť váš zrak, ale omnoho horšie je ponechať zaschnuté zvyšky hmyzu alebo vtáčiho trusu na lakovaných dieloch, kde pri reakcii týchto zvyškov s vodou, alebo vhlkosťou, dochádza k reakcii, ktorej výsledkom sú agresívne kyseliny schopné rozleptať lakované povrchy, čo v najhorších prípadoch dlhodobého pôsobenia vedie až k nezvratnému poškodeniu laku s potrebou prelakovania. Naozaj sa nevypláca čakať, pokým dôjde k nejakým škodám, stačí si vybrať z našej ponuky.

 • Odstraňovanie vodného...

  Sortiment prípravkov na odstraňovanie odolných usadenín vodného kameňa a minerálnych solí z karosérie automobilu.

 • Čistiaca plastelína -...

  Sortiment čistiacich plastelín (alebo inak "hliny") "Clay" na mechanické čistenie a dekontamináciu lakovaných dielov a ostatných povrchov karosérie vozidiel. Naša ponuka je skutočne široká, zahŕňa ako čistiace plastelíny rôznych značiek a tvrdostí, tak aj alternatívy v podobe Clay Pad - podušiek, Clay Mitt - rukavíc, Clay Towel - utierok alebo aj špeciálne "Clay" kotúče na použitie prostrednictvom leštičiek. Mechanická dekontaminácia je proces čistenia povrchov, ktorým je možné odstrániť rôzne, aj extrémne odolné znečistenie z rôznych povrchov karosérie vozidiel, zvyčajne také, na ktoré už nepostačuje ani chemická dekontaminácia, napr. zrnká prachu uviaznuté v povrchu laku, náletová hrdza, prestreky po lakovaní, usadeniny vodného kameňa, zvyšky asfaltu, živice a mnoho iných. Absolútnou nevyhnutnosťou, ktorá eliminuje riziko vzniku poškodenia a poškriabania povrchov počas čistenia tzv. "marring", je použitie kvalitných lubrikačných prostriedkov, ktoré sa postarajú o dokonalý sklz plastelíny (Clay,hliny) alebo iných alternatív po čistenom povrchu. Najdôležitejšie pravidlo znie, že počas čistenia na plastelínu nikdy netlačíme, len voľne kĺžeme, čo zaručuje maximálu efektivitu, ako aj šetrnosť k povrchu.

 • Lubrikanty

  Sortiment lubrikačných prípravkov na mechanické čistenie a dekontamináciu lakovaných dielov a ostatných povrchov karosérie vozidiel pomocou čistiacej plastelíny (hliny) "Clay Bar". Dokonalý sklz plastelíny (hliny) je nevyhnutnosť, absolútny základ a pravidlo, o ktorom sa nevypláca diskutovať. Lubrikačné prípravky z našej ponuky sa s prehľadom postarajú o dokonale klzký povrch, po ktorom sa plastelína kĺže ako po ľade s minimálnym rizikom poškriabania čisteného povrchu. Lubrikantom nikdy nešetrite, istotou je dopriať si viac v našom e-shope.

Počet produktov: 216

Zobrazené produkty: 1-24 z 216 položiek

Aktívne filtre

Overené našimi zákazníkmi

Pozrite si vybrané hodnotenia našich zákazníkov.

Výhody:
super pristup ochota
Pečať overené zákazníkmi

Branislav J. 24.05.2024

5.005.005.005.005.00
Výhody:
Dobré ceny, rýchlosť doručenia
Pečať overené zákazníkmi

Peter K. 23.05.2024

3.503.503.503.503.50
Výhody:
Rýchlosť dodania Cena
Pečať overené zákazníkmi

Jaromír Š. 19.05.2024

4.504.504.504.504.50
Výhody:
Prehľadná stránka obchodu Podrobný popis položiek tovaru Príjemné ceny
Pečať overené zákazníkmi

Dalibor D. 17.05.2024

5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rýchlosť, komunikácia, šírka sortimentu svetových výrobcov.
Pečať overené zákazníkmi

MUDr. Ľudovít H. 15.05.2024

5.005.005.005.005.00
Výhody:
100% spokojnosť
Pečať overené zákazníkmi

Andrea F. 05.05.2024

5.005.005.005.005.00

POZOR NOVINKA!!!

DOPRAVA ZADARMO na odberné miesta DPD pri objednávkach tovaru nad 60 € s DPH!