OKNÁ A ZRKADLÁ

Skutočne široký sortiment prostriedkov a prípavkov na umývanie, čistenie a ochranu okien, sklených povrchov a zrkadiel automobilov. Dokonale čisté okno bez šmúh nie len záležitosť finálneho efektu, ale najmä záruka dokonalého výhľadu z vozidla, ktorý nemalou mierou prispieva k bezpečnosti jazdy v zhoršených klimatických podmienkach, za šera alebo v noci. V našej ponuke nájdete vysoko efektívne prípravky na čistenie a umývanie okien alebo sklených povrchov, ktoré spĺňaju nároky aj tých najnáročnejších detailerov a profesionálov. Osobitnými kategóriami sú tekuté stierače a prípravky proti zahmlievaniu, ktoré vám doprajú komfortnú jazdu aj za dažďa alebo prívalov snehu. Možností je naozaj veľa, a niekedy možno až príliš, a preto vám samozrejme ochotne poradíme s výberom toho najvhodnejšieho riešenia pre vaše auto.

Umývanie, čistenie a ochrana okien automobilu

Podkategórie

  • Čistiace prostriedky...

    Skutočne široký sortiment čistiacich prípravkov na okná, ako aj sklené povrchy. Naša ponuka zahŕňa aj hybridné kombinované čistiace prípravky na okná s obsahom hydrofobizačných prímesí s funkcionalitou tekutých stieračov, ktoré sú vhodné aj na oživenie vlastností a starostlivosť o aplikované tekuté stierače. Pri výbere čističov na okná je dôležité zvážiť nielen celkovú efektivitu prípravku, ale aj jeho šetrnosť k ostatným povrchom, napr. k tesneniam okien alebo plastovým krycím lištám a pod. Doprajte si s našou ponukou dokonale čistý výhľad bez nevzhľadných fľakov a šmúh. Samozrejme, s výberom vám radi poradíme.

  • Tekuté stierače

    Tekuté stierače, ktoré boli pred pár rokmi neznámou novinkou, sú dnes ustáleným pojmom pre špeciálny typ povlakov na okná so schopnosťou extrémneho odpudzovania vody, mastnoty, ako aj nečistôt. Dokonalý výhľad z automobilu, aj počas jazdy za silného dažďa, osobitne v noci, nie je jediným benefitom aplikácie tekutých stieračov. Dokonalé odpudzovanie vody sa postará aj o mimoriadne jednoduché odstraňovanie námrazy, ľadu aj snehu bez potreby namáhavého zoškrabovania. Naša ponuka tekutých stieračov zahŕňa cely rad produktov renomovaných značiek, vrátane celosvetovo najobľúbenejšieho produktu tejto kategórie Soft99 Ultra Glaco, ktorý vyniká najmä jednoduchosťou aplikácie. Ak si nie ste istí, ktoré tekuté stierače sú pre vás tie pravé, neváhajte nás kontaktovať.

  • Prostriedky proti...

    Prostriedky proti zahmlievaniu okien z našej ponuky sa postarajú o váš perfektné čistý výhľad z automobilu bez zarosených okien. V našom sortimente si určite vyberie každý profesionálny, ako aj hobby detailer. Zahmlievanie je vo väčšine prípadov podmienené značným rozdielom teplôt a kondenzáciou vodných pár, ktoré efektívne eliminuje tento typ hydrofóbnych povlakov.

Počet produktov: 115

Zobrazené produkty: 1-24 z 115 položiek

Aktívne filtre

Overené našimi zákazníkmi

Pozrite si vybrané hodnotenia našich zákazníkov.

Výhody:
okamžité vybavenie objednávky rýchlosť doručenia
Celkový názor:
OK
Pečať overené zákazníkmi

Ján D. 07.06.2024

5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rýchlosť dodania Cena Výber Prehľadnosť Balenie tovaru
Celkový názor:
Úroveň
Pečať overené zákazníkmi

Jaromír Š. 03.06.2024

5.005.005.005.005.00
Výhody:
Objednavam pravidelne, vzdy vsetko v poriadku
Slabiny:
Nic
Pečať overené zákazníkmi

Daniel R. 04.06.2024

5.005.005.005.005.00
Výhody:
Vždy keď som niečo potreboval vysvetliť, mailom rýchla a odborná komunikácia.
Slabiny:
Rýchlo sa míňa tovar z ponuky.
Pečať overené zákazníkmi

Marcel M. 30.05.2024

5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Rýchlosť
Pečať overené zákazníkmi

Patrik R. 27.05.2024

5.005.005.005.005.00
Výhody:
super pristup ochota
Pečať overené zákazníkmi

Branislav J. 24.05.2024

5.005.005.005.005.00

POZOR NOVINKA!!!

DOPRAVA ZADARMO na odberné miesta DPD pri objednávkach tovaru nad 60 € s DPH!