Zoznam produktov značky "Stjarnagloss"

Špičková anglická autokozmetika.

Björn Again- znovuzrodenie s dátumom November 2019.

Späť do roku 2010, Stjärnagloss bol pomerne málo známou značkou v Spojenom kráľovstve, ktorá bola predávaná výhradne v sieti obchodov Shinearama.

Po uzavretí tejto siete sa poniektorí obávali, že táto značky zmizne navždy. Jej duch Škandinávie, férová cena, skutočný výkon a krikľavo sfarbená aktívna pena akoby navždy zmizli.

Po takmer 10 rokoch je tu znovuzrodenie Stjärnagloss. (bez krikľavo sfarbenej aktívnej peny - teraz je tu iba biela vďaka sťažnostiam susedov!)

Zmenili sa receptúry, balenie a označenie celej ponuky.

Už nenájdete rovnaké chemikálie vo fľašiach, ani nezistíte, že platíte "daň naviac" pretože produkty sú momentálnym trendom.

To čo nájdete je vysoký výkon, férová cena a skromné portfólio produktov.

Stjärnagloss je značkou originálnych autodetailingových produktov namiesto predstierania noviniek a prelepovania etikiet na "rebrandované" generické produkty.

Jadrom ponuky sú štyri produkty, ktoré pokývajú umývanie, leštenie, ochranu a údržbu, ktoré sú vyobrazené vyššie.

Chcete viac? V ponuke nájdete nielen pH neutrálny čistič kolies, odstraňovač živice, prostriedok na ošetrovanie plastov, ale aj čistič okien, citrusový pred umývací prostriedok a aktívnu spolu s výberom príslušenstva navrhnutého tak, aby ste dosiahli tie najlepšie možné výsledky.

Vyskúšajte aj vy produkty znovuzrodenej značky a objavte to, čo na autodetailingovej scéne chýbalo.

Počet produktov: 19

Zobrazené produkty: 1-19 z 19 položiek