Najpredávanejšie

Informácie

Výrobcovia / značky

Nové produkty

Zľavnený tovar

Naše predajne

Naše predajne

Osobný odber objednávok z eshopu na adrese Námestie sv. Jána Bosca 169/47, 010 04 Žilina - Bánová

Zoznam produktov výrobcu / značky: Stjarnagloss

Špičková anglická autokozmetika.

Björn Again- znovuzrodenie s dátumom November 2019. 


Späť do roku 2010, Stjärnagloss bol  pomerne málo známou značkou v Spojenom kráľovstve, ktorá bola predávaná výhradne v sieti obchodov Shinearama.Po uzavretí tejto siete sa poniektorí obávali, že táto značky zmizne navždy. Jej duch Škandinávie, férová cena, skutočný výkon a krikľavo sfarbená aktívna pena akoby navždy zmizli.Po takmer 10 rokoch je tu znovuzrodenie Stjärnagloss. (bez krikľavo sfarbenej aktívnej peny - teraz je tu iba biela vďaka sťažnostiam susedov!)


Zmenili sa receptúry, balenie a označenie celej ponuky.


Už nenájdete rovnaké chemikálie vo fľašiach, ani nezistíte, že platíte "daň naviac"  pretože produkty sú momentálnym trendom. 


To čo nájdete je vysoký výkon, férová cena a skromné portfólio produktov.


Stjärnagloss je značkou originálnych autodetailingových produktov namiesto predstierania noviniek a prelepovania etikiet na "rebrandované" generické produkty.Jadrom ponuky sú štyri produkty, ktoré pokývajú umývanie, leštenie, ochranu a údržbu, ktoré sú vyobrazené vyššie. 


Chcete viac? V ponuke nájdete nielen pH neutrálny čistič kolies, odstraňovač živice, prostriedok na ošetrovanie plastov, ale aj čistič okien, citrusový pred umývací prostriedok a aktívnu spolu s výberom príslušenstva navrhnutého tak, aby ste dosiahli tie najlepšie možné výsledky.


Vyskúšajte aj vy produkty znovuzrodenej značky a objavte to, čo na autodetailingovej scéne chýbalo.

Detaily
Zobrazených 1 - 12 z 19 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 19 položiek