Znížená cena Soft99 EXTREME GLOSS "THE KIWAMI" LIGHT Zväčšiť

Soft99 Kiwami Light 200 g

00192

Nový produkt

Hybridný vosk.

Viac detailov

Kúpou zľavneného produktu nezískate žiadne vernostné body.


13,79 € s DPH

-30%

19,70 €  s DPH

11,49 € bez DPH

Soft99 Extreme Gloss "THE KIWAMI" Light je určený tým, ktorí vyžadujú perfektný finálny lesk s efektom "mokrého vzhľadu" spolu s vyššou mierou ochrany lakovaných dielov. Vosk je tvorený zmesou technologicky vyspelých high-end polymérov v kombinácii čistým karnaubským voskom najvyššej kvality, ktorá je zárukou efektného zvýraznenia hĺbky a farebného odtieňa laku spolu s brilantným zrkadlovým leskom. Ošetrené povrchy sú po aplikácii hladké ako hodváb s výrazným efektom odpudzovania vody tzv. "kvapôčkovaním - beading effect". Aplikovaná vrstva vosku je charakteristická vysokou odolnosťou voči poveternostným vplyvom, negatívnym vplyvom okolitého prostredia a UV žiarenia s dlhou životnosťou aplikácie. Vosk je vhodný najmä pre aplikáciu na svetlé farebné odtiene laku.

Penový aplikátor je súčasťou balenia.

Vlastnosti produktu:

  • Brilantne vysoký a hlboký lesk
  • Vysoká hydrofóbnosť s "beading" efektom 
  • Odolná ochrana laku a dlhá životnosť aplikácie

Návod na použitie:

  1. Aplikujte len na čistý, suchý a odmastený povrch lakovaných povrchov karosérie vozidiel. Majte na pamäti, že dokonale pripravený a čistý povrch laku je základným predpokladom na dosiahnutie požadovaných funkčných vlastností a dlhej životnosti aplikovanej vrstvy vosku.
  2. Neaplikujte na horúcom povrchu laku alebo na priamom slnku
  3. Pre aplikáciou namočte penový aplikátor (súčasť balenia) do čistej vody a dôkladne vyžmýkajte
  4. Krúživým pohybom aplikátora naberte z plechovky primerané množstvo vosku
  5. Krížovými pohybmi aplikátora. t.j. sprava-doľava, zhora-nadol alebo opačne, rovnomerne rozotrite vosk v tenkej vrstve po lakovanom povrchu s plochou o rozmeroch cca. 40 x 40 cm  . Vosk nikdy neaplikujte jednorazovo na celý povrch lakovaných dielov karosérie, aplikujte vždy na menších plochách jednotlivých dielov. Zabráňte aplikácii príliš hrubej vrstvy, ktoré je len zbytočným plytvaním a to, ako materiálom, tak aj časom a vyššou námahou pri finálnom leštení
  6. Po aplikácii ponechajte vosk voľne vysychať približne 5 - 10 minút v závislosti na teplote a relatívnej vlhkosti vzduchu okolitého prostredia.
  7. Po vyschnutí vosku, ktoré sa prejavuje zbelením aplikovanej vrstvy, jemným tlakom vyleštite povrch do vysokého lesku pomocou čistej, suchej a mäkkej mikrovláknovej utierky. Nevyvíjajte nadmernú silu resp. tlak na utierku pri finálnom leštení aplikovanej vrstvy vosku

Náš tip:

Pre následnú starostlivosť, zachovanie perfektného lesku a predĺženie životnosti aplikácie odporúčame vždy po umývaní (alebo veľmi miernom znečistení - prach a pod.) použitie detailera Soft99 Fukupika Spray Strong Type.

Hmotnosť 200 g

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Soft99 Kiwami Light 200 g

Soft99 Kiwami Light 200 g

Hybridný vosk.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)