LEŠTENIE AUTOMOBILU

Skutočne široký sortiment leštiacich pást, leštiacich kotúčov, leštičiek a príslušenstva na leštenie lakovaných dielov karosérie a ostatných povrchov exteriéru aj interiéru vozidiel. Naša ponuka zahŕňa skutočne širokú ponuku leštiacich padov, od penových, cez mikrovláknové až pod hybridné tvorené kombináciou vlnených a mikrovláknových materiálov, ktorých výber je vždy otázkou zvolenej metódy leštenia a stavu laku. Samozrejme, výberu leštiacich padov zodpovedá aj naša extra široká ponuka leštiacich pást všetkých renomovaných značiek, takže možností na hru s názvom leštenie je nekonečne veľa. Leštičky tvoria samostatnú kapitolu, kde vám radi a ochotne všetko vysvetlíme a záujemcom z blízkeho okolia ukážeme, prípadne aj zapožičiame. Odborné profesionálne poradenstvo je u nás samozrejmosťou, neváhajte nás kontaktovať.

Leštenie auta

Podkategórie

 • Leštiace pasty na lak

  Čas je neúprosný nepriateľ. Hrá svoju nekonečnú hru aj našimi autami, a to aj napriek dokonalej starostlivosti, aj napriek snahe vyhnúť sa škrabancom spôsobených nevhodným umývaním, aj napriek náhodným oderom z parkovísk, vždy má náskok, veď čas má času dosť. Postupná strata lesku, fádny odtieň už len vzdialene pripomínajúci fantastickú červenú, s ktorou auto opustilo autosalón, pár škrabancov po prejazde pomedzi kríkmi, tak toto všetko, a ešte aj viac, je možné zvrátiť. S našou skutočne širokou ponukou leštiacich pást, naviac s naším odborným poradenstvom a pomocou, vaše auto opätovne zažiari. V našom sortimente nájdete výber špičkových leštiacich pást, ktoré si poradia s každou boliestkou trápiacou lak vášho auta, od škrabancov, rýh, zvetrania, až po škrabance pod kľučkami na dverách. Výber konkrétnej leštiacej pasty je vždy závislý na stave laku a požadovanom výsledku. Vieme, že naša ponuka je skutočne široká, niektoré pojmy aj mätúce, je ľahké sa stratiť v slovných spojeniach mierne abrazívna, rezná, brúsna, stredná, mäkká, tvrdá, vysoko abrazívna leštiaca basta a mnohých iných.  S nami sa však obávať nemusíte, vieme ako prinavrátiť lesk vášmu autu a prezradíme to aj vám!

 • Leštiace pasty na okná...

  Dokonalý výhľad z automobilu v každých klimatických podmienkach je základným predpokladom bezpečnej jazdy. Niekedy ide doslova o život a zdravie, nielen o nahraditeľné materiálne škody po nehode, alebo únavu zraku vodiča a pohodlnejšiu jazdu. V krízových situáciách rozhodujú často milisekundy, ktoré môžu rozhodnúť o všetkom. Náš sortiment overených špičkových leštiacich pást na okná, alebo aj ostatné sklené povrchy, vám skutočne dopomôže k tomu najlepšiemu výhľadu vpred aj vzad, aj naľavo, aj napravo. Pomocou leštiacich pást na okná z našej ponuky sa poľahky zbavíte nielen bežného znečistenia, ale aj odolných usadenín vodného kameňa, minerálnych solí alebo priemyselného znečistenia, poradia si aj s veľmi jemnými pavučinkami škrabancov, ako aj stopami po stieračoch. Samozrejmosťou je, že tvoria nevyhnutnú súčasť prípravy okien pred aplikáciou tekutých stieračov, ktorých životnosť a funkčnosť je vždy priamo úmerná úrovni vyčistenia podkladu. S výberom a možnosťami aplikácie vám ochotne a odborne poradíme, stačí ak nás budete kontaktovať.

 • Leštenie svetlometov a...

  Do cieľa mnohí trafia aj na slepo, ale omnoho jednoduchšie je netápať v tme a poriadne si na cestu posvietiť. Ak sú vaše svetlomety zahmlené a zožltnuté, je najvyšší čas vybrať si z nášho skutočne širokého sortimentu leštiacich pást na svetlomety a plastové povrchy, kde ponúkame aj ucelené súpravy na kompletnú renováciu predných svetlometov. Tak neprivierajte oči  a nezaostrujte namáhavo zrak a premeňte si na cestách noc na deň, s nami to zvládne každý!

 • Leštiace pasty na kovy

  Sortiment leštiacich pást na chrómované, hliníkové, mosadzné a kovové diely a povrchy vozidiel.

 • Odmasťovacie...

  Sortiment prostriedkov na odmasťovanie lakovaných dielov a ostatných povrchov karosérie vozidiel na kontrolu výsledku leštenia alebo pred aplikáciou voskov, sealantov a ochranných povlakov.

 • Leštiace kotúče

  Sortiment penových, mikrovláknových, vlnených, filcových a hybridných leštiacich kotúčov na leštenie lakovaných dielov a ostatných povrchov karosérie vozidiel. Mäkké na finiš a vosky, jednokrokové na rýchle výsledky, tvrdé a rezné na korekciu laku. Naša ponuka je skutočne široká, stačí sa presvedčiť. A samozrejme, naše profesionálne poradenstvo je vám k dispozícii zadarmo, stačí nás len kontaktovať.

 • Leštenie diskov kolies

  Sortiment prostriedkov, prípravkov a pomôcok na leštenie diskov kolies.

 • Leštičky

  Sortiment orbitálnych, excentrických a rotačných leštičiek na leštenie lakovaných dielov a ostatných povrchov karosérie vozidiel.

 • Príslušenstvo k leštičkám

  Sortiment doplnkového príslušenstva k leštičkám, unášačov, predlžovacích nadstavcov, adaptérov a ostatných pomôcok.

 • Brúsenie laku

  Sortiment brúsnych papierov, kotúčov, špongií a podložiek na ručné a strojové brúsenie laku po opravách alebo pred leštením laku. 

Počet produktov: 983

Zobrazené produkty: 1-24 z 983 položiek

Aktívne filtre

Overené našimi zákazníkmi

Pozrite si vybrané hodnotenia našich zákazníkov.

Výhody:
okamžité vybavenie objednávky rýchlosť doručenia
Celkový názor:
OK
Pečať overené zákazníkmi

Ján D. 07.06.2024

5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rýchlosť dodania Cena Výber Prehľadnosť Balenie tovaru
Celkový názor:
Úroveň
Pečať overené zákazníkmi

Jaromír Š. 03.06.2024

5.005.005.005.005.00
Výhody:
Objednavam pravidelne, vzdy vsetko v poriadku
Slabiny:
Nic
Pečať overené zákazníkmi

Daniel R. 04.06.2024

5.005.005.005.005.00
Výhody:
Vždy keď som niečo potreboval vysvetliť, mailom rýchla a odborná komunikácia.
Slabiny:
Rýchlo sa míňa tovar z ponuky.
Pečať overené zákazníkmi

Marcel M. 30.05.2024

5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Rýchlosť
Pečať overené zákazníkmi

Patrik R. 27.05.2024

5.005.005.005.005.00
Výhody:
super pristup ochota
Pečať overené zákazníkmi

Branislav J. 24.05.2024

5.005.005.005.005.00

POZOR NOVINKA!!!

DOPRAVA ZADARMO na odberné miesta DPD pri objednávkach tovaru nad 60 € s DPH!