UMÝVANIE

Sortiment autošampónov, aktívnych pien, predumývacích prípravkov, umývacích prostriedkov a ostatného príslušenstva na umývanie vozidiel v našom e-shope. V tejto kategórii nájdete všetko potrebné na dokonalé, šetrné, komfortne a hlavne efektívne umývanie karosérie vášho auta, od skutočne poriadnej nádielky aktívnych pien a šampónov na auto, po ešte väčšiu ponuku umývacích rukavíc, až po detailingové vedrá, mikrovláknové uteráky, a nakoniec, až po stále populárnejšie prípravky na umývanie bez vody Waterless Wash alebo oplachovania Rinseless Wash. Aby ste sa nestratili, tak samozrejme radi pomôžeme s výberom!

Umývanie auta

Podkategórie

 • Predumytie, aktívne peny

  Sortiment aktívnych pien a predumývacích prostriedkov v našom obchode. Naša ponuka zahŕňa skutočne široký výber aktívnych pien, prostriedkov na odstraňovanie skutočne silného znečistenia, ako aj špeciálnych prípravkov na odstránenie starých vrstiev voskov, sealantov a pod. Nájdete u nás pH neutrálne, kyslé aj zásadité (alkalické) peny, ktorých použitie pred samotným umývaním karosérie vášho auta významne znižuje riziko vzniku drobných poškodení lakovaných povrchov tým, že uvoľňujú a zmývajú silnejšie znečistenie. Kyslé aktívne peny majú naviac schopnosť si poradiť s usadeninami vodného kameňa a minerálnych solí, alkalické aktívne peny pomôžu s mastnotou alebo zvyškami olejov. Prípravky na predumytie, tzv. Traffic Film Remover - TFR" si zasa poradia aj so skutočne odolným znečistením, zvyškami hmyzu, vtáčieho trusu, olejmi a mastnotou, na ktorú už bežné pH neutrálne šampóny nestačia, rovnako tak spoľahlivo odstránia aj staré vrstvy voskov a sealantov, čím vyčistia lak pred ich opätovnou aplikáciou.

 • Autošampóny

  Sortiment pH neutrálnych autošampónov na bežné umývanie vozidiel. V našej ponuke nájdete skutočne široký výber rôznych značiek, farieb, koncentrácií, variácii  s prímesami a pod. Základom sú štandardné pH neutrálne šampóny bez obsahu akýchkoľvek prímesí, nasledujú šampóny s obsahom voskov alebo nanočastíc kremíka (keramiky) a nakoniec sú tu šampóny s prídavkom lubrikačných prímesí, špeciálnych zložiek na elimináciu tvrdosti vody, a to všetko v rôznych farbách, vôňach, kombináciach a koncentrácii. Spoločným menovateľom tejto skupiny šampónov je pH neutrálne zloženie a maximálna šetrnosť k aplikovaným vrstvám voskov, sealantov alebo keramických ochranných nanopovlakov. 

 • Špeciálne autošampóny

  Sortiment špeciálnych autošampónov na umývanie silne znečistených vozidiel, hĺbkové umývanie vozidiel pred leštením, voskovaním, aplikáciou sealantov alebo keramických ochranných povlakov, vrátane osobitnej kategórie autošampónov na údržbu keramických ochranných nanopovlakov. V našom sortimente ponúkame kyslé, zásadité (alkalické) ako aj šampóny so špeciálnym zložením na vyčistenie a oživenie vlastnosti keramických povlakov. Kyslé šampóny sú všeobecne vhodné najmä na umývanie vozidiel s aplikovanými keramickým povlakmi alebo na elimináciu tvorby usadenín vodného kameňa, zásadité na umývanie mastných , olejov, zvyškov leštiacich pást alebo organických nečistôt, napr. odolné zvyšky zaschnutého hmyzu. Vyššia účinnosť špeciálnych šampónov vždy predstavuje riziko poškodenia, resp. odstránenia aplikovaných vrstiev voskov alebo selantov, preto je vždy potrebné dôkladne zvážiť zamýšľaný účel ich použitia.

 • Univerzálne čistiace...

  Sortiment univerzálnych čistiacich prostriedkov na čistenie a umývanie plastových dielov, gumových dielov, lakovaných povrchov, čalúnenia, textilného čalúnenia, koberčekov a ostatných povrchov v interiéri alebo exteriéri vozidiel. Naša ponuka zahŕňa široký výber univerzálnych čistiacich prostriedkov, angl. "APC - All Purpose Cleaner" popredných výrobcov s rôznymi stupňami koncentrácie a účinnosti. Tieto prostriedky sú vhodné na široké spektrum aplikácií v interiéroch aj exteriéroch vozidiel, od čistenia zvyškov mastných usadenín a olejov v motorovom priestore až po čistenie fľakov na koberčekoch, avšak vždy odporúčame vyskúšať účinnosť prípravku na menej viditeľnom alebo skrytom mieste povrchu. Miera riedenia prostriedkov s vodou je závislá na miere znečistenia a type čisteného povrchu, preto vždy dôkladne zvážte zamýšľaný účel ich použitia. A ak by ste si nevedeli poradiť, obráťte sa s dôverou na nás!

 • Umývacie rukavice

  Sortiment umývacích rukavíc a podušiek (padov) na umývanie karosérie vozidiel. V našej ponuke nájdete skutočne široký výber mikrovláknových a vlnených umývacích rukavíc alebo podušiek. Mikrovláknové umývacie rukavice a pady sa členia podľa materiálu na dva základné typy, typ "chenille" (noodle, knobby) so strapcami alebo "plush" s voľnými vláknami rôznych dĺžok. Vlnené je možné rozdeliť na rukavice z prírodnej vlny (rúna) a syntetickej vlny. Menšou nevýhodou rukavíc z prírodných materiálov (vlna, merino atď.) sú zvýšené nároky na starostlivosť, avšak odmenou je maximálny komfort a efektivita. Náš sortiment zahŕňa skutočné široké spektrum možností, vyhotovení, tvarov, farieb...., preto ak máte otázku, neváhajte sa spýtať, radi vám odpovieme a pomôžeme vybrať tú pravú rukavicu práve pre vás.

 • Mikrovláknové uteráky

  Sortiment kvalitných, overených, profesionálnych mikrovláknových uterákov na šetrné a efektívne sušenie karosérie vozidla po umývaní. Fluffy, Puffy, Twisted Loop, Coral Fleece, Waffle, to sú najhlavnejšie pojmy zo sveta mikrovláknových textilných materiálov, ktoré nájdete v našej skutočne širokej ponuke značiek, farieb a rozmerov. Každý je niečím špecifický, takže sa nás neváhajte spýtať, radi poradíme. 

 • Prípravky na umývanie...

  Sortiment prostriedkov a prípravkov na umývanie vozidiel bez vody ("Waterless Wash") alebo oplachovania ("Rinseless Wash"). Teraz už svoje auto umyjete skutočne všade, ak to preženieme tak aj v národnom parku. Prípravky na umývanie bez vody nevyžadujú žiaden zdroj vody, žiadne vedrá, žiadne oplachovanie, postačuje pár kusov skutočne kvalitných mikrovláknových utierok a chvíľka vášho času na to aby vaše auto opäť zažiarilo. Technologicky vyspelé polyméry obsiahnuté v zložení si poradia s bežným znečistením a dovolia vám umyť svoje auto aj tam, kde sa to nesmie, a to úplne bez škrabancov. Podmienkou je dodržanie správneho umývacieho postupu a jediným, ako aj podstatným, obmedzením je, že zablatené auto s nánosmi nečistôt je už mimo schopnosti týchto prípravkov. Ako na to? Neváhajte sa nás spýtať, ochotne poradíme!

Počet produktov: 490

Zobrazené produkty: 1-24 z 490 položiek

Aktívne filtre

Overené našimi zákazníkmi

Pozrite si vybrané hodnotenia našich zákazníkov.

Celkový názor:
Vždy najlepšie ceny a veľa tovaru...
Pečať overené zákazníkmi

Dalibor M. 11.07.2024

5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Ôk, super odporúčam..
Pečať overené zákazníkmi

Jozef B. 10.07.2024

5.005.005.005.005.00
Výhody:
Ceny Rýchlosť dodania
Pečať overené zákazníkmi

Tibor S. 10.07.2024

5.005.005.005.005.00
Výhody:
rýchlosť vychystania tovaru
Slabiny:
žiadna
Pečať overené zákazníkmi

František Ž. 04.07.2024

5.005.005.005.005.00
Výhody:
Vedia poradiť, vyznajú sa...
Pečať overené zákazníkmi

Stanislav S. 04.07.2024

5.005.005.005.005.00
Výhody:
slušný výber dobré ceny
Pečať overené zákazníkmi

Kristián K. 20.06.2024

5.005.005.005.005.00

POZOR NOVINKA!!!

DOPRAVA ZADARMO na odberné miesta DPD pri objednávkach tovaru nad 60 € s DPH!