Zoznam produktov značky "Tuga Chemie"

Nemecký výrobca kvalitnej overenej autokozmetiky.

Tuga Chemie je spoločnosťou zameranou na budúcnosť, ktorá sa neustále vyvíja od roku 1977 kedy bola založená p. Helmutom Deuperom. Vytrvalosť a vízia sú základmi, na ktorých založil svoju spoločnosť. V súčasnosti sa už druhá generácia tejto rodinnej spoločnosti stále riadi týmito princípmi, ktoré sú zárukou neustálych inovácii a výroby vysoko kvalitný a efektívnych produktov na starostlivosť o automobily.

Vďaka dlhým rokom neustáleho výskumu, vývoja a inovácií sa spoločnosť zaradila medzi popredných výrobcov autokozmetiky na trhu. Dnes, po desiatkach rokov, sú produkty Tuga Chemie synonymom prémiových vysoko efektívnych produktov na čistenie a starostlivosť o automobily. Verných zákazníkov spoločnosti netvoria len majitelia automobilov, ale aj renomované spoločnosti a korporácie.

Tuga Chemie je jednou z mála spoločnosti v segmente autokozmetiky, ktorá disponuje vlastným výskumom a vývojom svojich produktov. A to všetko exkluzívne v Nemecku. Táto skutočnosť umožňuje spoločnosti flexibilne a veľmi rýchlo reagovať na požiadavky zákazníkov a meniaci sa trh tak, aby boli uspokojené individuálne potreby zákazníkov.

Počet produktov: 8

Zobrazené produkty: 1-8 z 8 položiek