STAROSTLIVOSŤ O EXTERIÉR

Sortiment voskov na auto, keramických nanopovlakov, quick detailerov, sealantov, glazúr, politúr a impregnačných prostriedkov na exteriérové plastové diely karosérie vozidiel. V našej ponuke nájdete skutočne široký výber voskov, od prírodných až po syntetické s obsahom keramiky, k tomu špičkové quick detailery na ešte dokonalejší lesk a ochranu, ako perfektný základ ochrany laku poslúžia sealanty a úplne maximum vám poskytnú keramické nanopovlaky. Glazúry a politúry svojim leskom efektne zakryjú drobné vady laku a mikro škrabančeky, a na úplne dokonalé dokončenie detailov sú tu impregnačné ochranné prostriedky na exteriérové plastové diely. Viac ako skvelý výber kvalitných overených produktov za super ceny pre každého! Naša ponuka presvedčí aj vaše auto.

Ošetrovanie a ochrana karosérie auta

Podkategórie

 • Detailery

  Sortiment rýchlych quick detailerov na odstraňovanie drobných nečistôt, uľahčenia sušenia po umývani, dodatočnú ochranu a zvýšenie lesku lakovaných dielov a predĺženie životnosti aplikovaných voskov alebo sealantov. Ponúkame široký výber rôznych značiek, od klasických quick detailerov s obsahom karnaubského vosku, cez detailery s obsahom syntetických voskov, až po detailery s obsahom keramiky na obnovenie fukčných vlastností a oživenie lesku aplikovaných keramických povlakov. Quick detailer predstavuje jednoduchú a rýchlu cestu, ako s minimálnou námahou udržiavať dokonalý vzhľad a lesk vášho auta. Zloženie tohoto typu produktov obsahuje, okrem voskov a iných zložiek, aj špeciálne lubrikačné prímesy, ktoré sa postarajú o to, že odstraňovanie drobného znečistenia, napr. prachu, peľu a pod., alebo sušenie po umývaní, bude maximálne bezpečné a šetrné, bez rizika vzniku drobných poškodení alebo škrabancov na lakovaných dieloch. Vždy sa oplatí mať poruke tohto skvelého spoločníka, ktorý sa, ako napovedá anglický názov, Rýchlo "Quick" postará o dokonalosť Detailov "Detailer" aj vášho auta.

 • Karnaubské vosky

  Sortiment kvalitných a overených prírodných voskov s vysokým obsahom karnaubského vosku na ochranu a efektný, zrkadlový lesk lakovaných dielov karosérie. Karnaubské vosky na auto sú absolútnou klasikou medzi voskmi. Aj napriek kratšej životnosti aplikovanej vrstvy (priemerne 2 - 4 mesiace) ponúkajú karnaubské vosky neprekonateľne plastický hlboký lesk s teplými tónmi a dokonalým zvýraznením farebného odtieňa laku. Sú dostupné v niekoľkých formách, ako tvrdé vosky, ako tuhé vosky vo forme mäkšej pasty, ako tekuté vosky a nakoniec aj ako vosky v spreji na aplikáciu pomocou rozprašovačov. Aplikácia karnaubských voskov na auto je väčšinou banálne jednoduchá, komfortná a niekedy aj zábavná, naviac nevyžaduje osobitné profesionálne skúsenosti alebo znalosti, takže je to hra prístupná pre všetkých. V našej ponuke nájdete skutočne široký výber voskov na auto naprieč všetkým typmi, charakteristikami, vôňami, farbami aj vlastnosťami. S nami sa vo výbere nestratíte, ak by to však hrozilo, dajte nám vedieť a my vám ochotne poradíme!

 • Hybridné vosky

  Sortiment hybridných voskov tvorených zmesou prírodných a syntetických voskov pre vyšší stupeň ochrany lakovaných dielov karosérie s dlhšou životnosťou aplikácie. Hybridné vosky, v porovnaní s klasickými karnaubskými voskmi, ponúkajú vyššiu miery ochrany laku, avšak niekedy na úkor menej efektného finálneho lesku. V našej ponuke nájdete skutočne široký výber hybridných (zmesných) voskov na auto rôznych značiek, ktoré sú dostupné v niekoľkých formách, ako tvrdé vosky, ako tuhé vosky vo forme mäkšej pasty, ako tekuté vosky a nakoniec aj ako vosky v spreji na aplikáciu pomocou rozprašovačov. Aplikácia zmesných voskov na auto je väčšinou jednoduchá, avšak niekedy je potrebná aj istá trpezlivosť, obozretnosť a skúsenosti, ale v princípe si nimi potyká aj každý šikovnejší začiatočník. Náš sortiment hybridných voskov na auto vyniká možnosťou výberu naprieč všetkými typmi, charakteristikami, vôňami, farbami aj vlastnosťami. Nelámte si hlavu, ktorý je ten naj, s tým vám ochotne pomôžeme a poradíme!

 • Syntetické vosky

  Sortiment syntetických voskov so zložením na báze technologicky vyspelých polymérov pre vysoký stupeň ochrany lakovaných dielov karosérie s dlhou životnosťou aplikácie. Syntetické vosky, v porovnaní s klasickými karnaubskými alebo zmesnými voskmi, ponúkajú najvyššiu možnú miery ochrany laku akú je voskmi možné dosiahnuť, jediným miernym negatívom je kvázi sterilnejší lesk. Zloženie voskov tejto kategórie využíva moderné, pokročilé technológie polymérov, naviac vďaka neustálym inováciam a využitiu nanotechnológií sú dnes tieto vosky často obohatené aj o nanočastice kremíka - keramiky alebo grafénu, takže sú aplikovateľné aj na keramické povlaky a súčasne narastá aj ich odolnosť spolu so životnosťou aplikácie. Naša ponuka zahŕňa skutočne široký výber syntetických voskov na auto od rôznych značiek, ktoré sú dostupné v niekoľkých formách, ako tvrdé vosky, ako tuhé vosky vo forme mäkšej pasty, ako tekuté vosky a nakoniec aj ako vosky v spreji na aplikáciu pomocou rozprašovačov. Aplikácia syntetických voskov na auto je zväčša pomerne jednoduchá, pri rešpektovaní odporúčaných postupov nepredstavuje aplikácia syntetických voskov žiadny problém ani pre začiatočníkov. Náš sortiment syntetických voskov na auto vyniká možnosťou výberu naprieč všetkými typmi, charakteristikami, vôňami, farbami aj vlastnosťami, ktoré vám ochotne priblížime a pomôžeme vám vybrať ten naj vosk práve pre vás.

 • Sealanty

  Sortiment ochranných tmelov (alebo aj povlakov) - z angl. sealantov na ochranu lakovaných dielov a ostatných povrchov karosérie vozidiel. Ochranné tmely (povlaky), pre ktoré sa ujalo skôr anglické označenie "sealant" - y, sú zväčša tekuté prípravky so zložením na báze technologicky vyspelých polymérov obohatených o rôzne prímesi, napr. karnaubské a prírodné vosky, syntetické vosky, keramiku reprezentovanú nanočasticami kremíka, grafénu, oxidu titaničitého , karbidu kremíka a pod. Primárnym účelom sealantov je najmä  maximálna ochrana lakovaných dielov a ostatných povrchov karosérie pred pôsobením nepriaznivých vplyvov okolitého prostredia, UV žiarenia, chemikálií, solí a pod. Aplikujú sa predovšetkým ako podkladová ochranná vrstva, čo platí najmä v prípade následnej aplikácie voskov na auto. Ďalšou možnosťou je aplikácia na ochranné keramické povlaky, ktorá slúži na oživenie a obnovenie funkčných vlastností, ako aj predĺženie životnosti, aplikovaných keramických povlakov. V našej ponuke nájdete skutočne široký výber kvalitných a overených sealantov rôznych značiek značiek a typov, s ktorými poľahky uchováte perfektný stav a lesk karosérie vášho auta.

 • Keramické nanopovlaky

  Sortiment ochranných keramických povlakov na báze technologicky vyspelej technológie nanočastíc na maximálnu ochranu lakovaných a ostatných povrchov karosérie.

 • Ochrana plastových dielov

  Sortiment produktov na ošetrovanie, ochranu a impregnáciu externých plastových dielov a povrchov karosérie vozidiel.

 • Glazúry a politúry

  Sortiment glazúr a politúr na zvýšenie lesku, elimináciu drobných nedostatkov a defektov laku, ako aj ochranu lakovaných dielov karosérie vozidiel. Dokonalý lesk a solídny výsledok, rýchlo, efektívne, bez potreby zdĺhavého leštenia je doménou glazúr a politúr. Nie je to úplne dokonalé riešenie, ani trvácne, ani extrémne odolné, avšak ak ide o čas, tak len máločo prekoná schopnosť glazúr a politúr spoľahlivo zamaskovať drobné defekty laku alebo mikro škrabance, perfetkne oživiť lesk a ochrániť lak. Jednoducho a rýchlo, aj ručne, aj strojovo leštičkami, každá možnosť je správna. S výberom vám samozrejme vždy radi pomôžeme.

Počet produktov: 483

Zobrazené produkty: 1-24 z 483 položiek

Aktívne filtre

Overené našimi zákazníkmi

Pozrite si vybrané hodnotenia našich zákazníkov.

Výhody:
super pristup ochota
Pečať overené zákazníkmi

Branislav J. 24.05.2024

5.005.005.005.005.00
Výhody:
Dobré ceny, rýchlosť doručenia
Pečať overené zákazníkmi

Peter K. 23.05.2024

3.503.503.503.503.50
Výhody:
Rýchlosť dodania Cena
Pečať overené zákazníkmi

Jaromír Š. 19.05.2024

4.504.504.504.504.50
Výhody:
Prehľadná stránka obchodu Podrobný popis položiek tovaru Príjemné ceny
Pečať overené zákazníkmi

Dalibor D. 17.05.2024

5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rýchlosť, komunikácia, šírka sortimentu svetových výrobcov.
Pečať overené zákazníkmi

MUDr. Ľudovít H. 15.05.2024

5.005.005.005.005.00
Výhody:
100% spokojnosť
Pečať overené zákazníkmi

Andrea F. 05.05.2024

5.005.005.005.005.00

POZOR NOVINKA!!!

DOPRAVA ZADARMO na odberné miesta DPD pri objednávkach tovaru nad 60 € s DPH!