DODO JUICE DOUBLE WAX KIT
search
  • DODO JUICE DOUBLE WAX KIT

Dodo Juice Double Wax Kit

88,00 €   s DPH

73,33 €   bez DPH

Môžete mať už zajtra u vás doma!

Hybridný vosk.

Množstvo
Na sklade

Nakúpte ešte za 75,00 € a získate bezplatnú dopravu!

DODO JUICE DOUBLE WAX KIT - 222 RUNOUT EDITION je sada voskov z limitovanej edície (vyrobených bolo len 222 kusov) pre perfektný lesk a ochranu lakovaných dielov karosérie, ktorá pozostáva z 2 voskov:

  1. Prvým je tvrdý hybridný vosk/sealant Double Wax Hard s prímesou karnaubského vosku pre dokonalú ochranu lakovaných dielov karosérie. Vytvára odolnú ochrannú bariéru s dlhou životnosťou aplikácie. Je charakteristický perfektnou adhéziou k lakovaným dielom ako aj vysokým leskom so zvýraznením hĺbky laku. Vosk môže byť aplikovaný samostatne alebo spoločne s Double Wax Soft ako prvá podkladová vrstva pod mäkký vosk, ktorý je súčasťou tejto sady voskov.
  2. Druhým voskom je mäkký karnaubský vosk Double Wax Soft s vyšším podielom prvotriedneho karnaubského vosku pre excelentný vzhľad a efektný lesk lakovaných dielov karosérie. Vyznačuje sa excelentným zrkadlovým finálnym leskom so zvýraznením textúry a hĺbky laku, je vhodný pre všetky farebné odtiene lakov.

Oba vosky môžu byť aplikované aj samostatne, ale symbióza dokonalosti vynikne najmä pri spoločnej aplikácii oboch voskov. Sada je vhodná pre všetky farebné odtiene lakov, vyniká univerzálnosťou použitia a ľahkou aplikáciou.

DJDW400

Tabuľka vlastností

Objem
2 x 200 ml
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.