PROSTAFF GLOSS CAR WAX „CC WAX GOLD”
search
 • PROSTAFF GLOSS CAR WAX „CC WAX GOLD”
 • PROSTAFF GLOSS CAR WAX „CC WAX GOLD”

Prostaff Gloss Car Wax CC Wax Gold 100 g

22,50 €   s DPH

18,75 €   bez DPH

Môžete mať už zajtra u vás doma!

Hybridný karnaubský vosk s prímesou kremíka.

Množstvo
Na sklade

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru už do 24 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Nakúpte ešte za 100,00 € a získate bezplatnú dopravu!

Dôležité upozornenie:

Doprava zadarmo pri objednávkach v hodnote nad 100 € s DPH sa vzťahuje len na zásielky do hmotnosti 30 kg. Prepravné za zásielky nad hmotnostný limit 30 kg bude doúčtované individuálnou dohodou aj pri hodnote objednávky vyššej ako 100 € s DPH.

Prostaff  Gloss Car Wax CC Wax Gold je prémiový vosk na lakované diely karosérie automobilu tvorený zmesou prémiového čistého karnaubského vosku a polymérov s obsahom nanočastíc kremíka. Jeho receptúra bola navrhnutá tak, aby aplikácia bola čo najjednoduchšia a čo najmenej namáhavá. Efektný lesk a zvýraznenie hĺbky laku, ktoré vosk vytvára, je možné vidieť už počas samotnej aplikácie. Celkové oživenie lesku laku a luxusný zrkadlový odlesk sú charakteristické pre tento prémiový vosk. Unikátna receptúra poskytuje lakovaným dielom dokonalú ochranu, vytvára povrch povrch hladký ako sklo a finálny vzhľad vozidla akoby práve opustilo autosalón.

Veľmi ľahko aplikovateľný, stačí naniesť na povrch lakovaných dielov krúživými pohybmi priloženou mikrovláknovou utierkou a doleštiť, nevyžaduje sa žiadne zavädnutie a prácne leštenie. Je možné použiť aj tradičnú metódu nanášania vosku mäkkým penovým aplikátorom a následné vyleštenie mäkkou mikrovláknovou utierkou.

Vlastnosti produktu:

 • Vysoká hydrofóbnosť aplikácie - "beading"efekt, dokonale odvádza vodu
 • Uľahčuje následné sušenie po umývaní
 • Bráni opätovnému usadzovaniu nečistôt
 • Jednoduchá aplikácia
 • Obsahuje blokátory UV žiarenia
 • Zvýrazňuje hlboký lesk laku
 • Obsahuje nanočastice kremíka
 • Životnosť aplikovanej vrstvy vosku min. 3 mesiace

Návod na použitie:

 1. Aplikujte len na čistý, suchý a odmastený povrch lakovaných povrchov karosérie vozidiel. Majte na pamäti, že dokonale pripravený a čistý povrch laku je základným predpokladom na dosiahnutie požadovaných funkčných vlastností a dlhej životnosti aplikovanej vrstvy vosku.
 2. Neaplikujte na horúcom povrchu laku alebo na priamom slnku
 3. Na aplikáciu je možné použiť štandardný kvalitný penový aplikátor alebo pribalenú aplikačnú utierku
 4. Krúživým pohybom aplikátora naberte z plechovky primerané množstvo vosku, alternatívne použite aplikačnú utierku
 5. Krížovými pohybmi aplikátora alebo aplikačnej utierky. t.j. sprava-doľava, zhora-nadol alebo opačne, rovnomerne rozotrite vosk v maximálne tenkej vrstve po lakovanom povrchu s plochou o rozmeroch cca. 40 x 40 cm . Vosk nikdy neaplikujte jednorazovo na celý povrch lakovaných dielov karosérie, aplikujte vždy na menších plochách jednotlivých dielov. Zabráňte aplikácii príliš hrubej vrstvy, ktoré je len zbytočným plytvaním a to, ako materiálom, tak aj časom a vyššou námahou pri finálnom leštení
 6. Po aplikácii ponechajte vosk voľne vysychať približne 5 - 10 minút v závislosti na teplote a relatívnej vlhkosti vzduchu okolitého prostredia.
 7. Po vyschnutí vosku, ktoré sa prejavuje zbelením aplikovanej vrstvy, jemným tlakom vyleštite povrch do vysokého lesku pomocou čistej, suchej a mäkkej mikrovláknovej utierky. Nevyvíjajte nadmernú silu resp. tlak na utierku pri finálnom leštení aplikovanej vrstvy vosku

Aplikačná utierka je súčasťou balenia.

S-129

Tabuľka vlastností

Hmotnosť
100 g
chat Komentáre (1)
Hodnotenie
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.