Meguiar's Iron Removing Spray Clay 946 ml

DRTU200232

Nový produkt

Odstraňovač železitých častíc.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 18 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 18 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,36 €.


18,70 € s DPH

-1,00 €

19,70 €  s DPH

15,58 € bez DPH

Meguiar's  Iron Removing Spray Clay je vysoko efektívny pH neutrálny odstraňovač železitých častíc (tzv. náletovej hrdze, brzdného prachu z brzdových obložení, železitých častíc zo železníc a električkových tratí, oxidov železa z priemyselných zdrojov - zvarovne, zlievárne, huty  a pod.). Odstraňovanie železitých častíc je dôležitým krokom pri dokonalom čistení lakovaných povrchov, a to najmä z dôvodu, že pri následnej oxidácii a tvorbe hrdze dochádza v dôsledku tejto chemickej reakcie premenne železa alebo jeho oxidov na hydratovaný oxid železitý (Fe2O3·nH2O) a železnatý (FeO(OH), Fe(OH)3), čo má za následok jeden, azda najnepriaznivejší efekt, a tým je znásobenie objemu železitých častíc, ktoré ma za následok postupný nárast rozsahu poškodenia lakovaných povrchov!

Prímesi obsiahnuté v zložení produktu indikujú prítomnosť prichytených železitých zmenou sfarbenia na červeno, nie je to však proces samotného čistenia, ktoré je realizované pomocou účinných a efektívnych čistiacich zložiek v produkte. Dokonale čistý povrch lakovaných dielov je základným predpokladom na dosiahnutie požadovaných vlastností sa životnosti produktov určených na ochranu a ošetrenie lakovaných dielov, teda voskov, sealantov alebo keramických povlakov. Použitie produktu je odporúčané pred procesom mechanického čistenia pomocou čistiacej plastelíny "clay bar" a následným leštením alebo aplikáciou ochrany laku.

Objem 946 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Meguiar's Iron Removing Spray Clay 946 ml

Meguiar's Iron Removing Spray Clay 946 ml

Odstraňovač železitých častíc.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)