Optimum FerreX 500 ml
search
  • Optimum FerreX 500 ml

Optimum FerreX 500 ml

25,90 €   s DPH

21,58 €   bez DPH

Môžete mať už zajtra u vás doma!

Odstraňovač náletovej vzdušnej hrdze.

Množstvo
Na sklade

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru už do 24 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Nakúpte ešte za 100,00 € a získate bezplatnú dopravu!

Dôležité upozornenie:

Doprava zadarmo pri objednávkach v hodnote nad 100 € s DPH sa vzťahuje len na zásielky do hmotnosti 30 kg. Prepravné za zásielky nad hmotnostný limit 30 kg bude doúčtované individuálnou dohodou aj pri hodnote objednávky vyššej ako 100 € s DPH.

Optimum FerreX je vysoko efektívny odstraňovač náletovej vzdušnej hrdze, ktorý predstavuje bezpečný, ale veľmi efektívny spôsob ako rozpustiť oxidy železa z diskov kolies a lakovaných povrchov. Optimum FerreX priamo útočí na brzdný prach, takže umývanie diskov kolies je rýchle a nevyžaduje enormnú námahu. Na rozdiel od väčšiny produktov rovnakého zamerania, FerreX nemá typicky nepríjemný zápach.

Optimum FerreX je mimoriadne efektívny a rýchlo odstraňuje aj "pripečený" brzdný prach. Použitie je veľmi jednoduché, postačuje aplikovať rozprašovačom priamo na povrch, ponechať pôsobiť 1 - 2 minúty kým nedôjde k sfarbeniu (v prípade potreby je možné použiť vhodný štetec alebo kefu) a opláchnuť prúdom čistej vody.

Optimum FerreX je taktiež možné použiť na chemické odstraňovanie kontaminácie lakovaných dielov, teda na odstraňovanie železitých častíc priľnutých k laku, alebo priemyselného znečistenia. Používajte v tieni a na chladnom povrchu.

Návod na použitie:

Čistenie diskov kolies:

Zabráňte použitiu na horúcom a rozohriatom povrchu. Pre použitím umyte disky. Nastriekajte priamo na povrch diskov a ponechajte pôsobiť 1 - 2 minúty, táto doba postačuje na úplne rozpustenie oxidov železa. V prípade potreby použite vhodný štetec alebo kefu. Po vyčistení dôkladne opláchnite prúdom čistej vody.

Čistenie lakovaných povrchov:

Pre použitím umyte vozidlo, napr. s použitím Optimum No Rinse Wash & Shine alebo Optimum Car Wash. Používajte len v tieni a na chladnom povrchu, vyhnite sa použitiu na priamom slnku. Nastriekajte produkt priamo na lakovaný povrch a ponechajte pôsobiť 1 - 2 minúty. V prípade potreby použite vhodnú mikrovláknovú rukavicu, pad alebo utierku. Po vyčistení dôkladne opláchnite prúdom čistej vody.

OPT-21977

Tabuľka vlastností

Objem
500 ml
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.