Angelwax Enigma Elixir
search
  • Angelwax Enigma Elixir

Angelwax Enigma Elixir 500 ml

29,70 €   s DPH

24,75 €   bez DPH

Môžete mať už zajtra u vás doma!

Prostriedok na ošetrovanie a impregnáciu pneumatík.

Množstvo
Na sklade

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru už do 24 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Nakúpte ešte za 75,00 € a získate bezplatnú dopravu!

Angelwax Enigma Elixir je exkluzívny prostriedok na ošetrovanie pneumatík na báze keramiky, t.j. s obsahom nanočastíc kremíka vyvinutý s využitím najnovšej technológie keramických povlakov, čím sa dosiahla vysoká odolnosť a životnosť aplikácie produktu spoločne s dokonalým odpudzovaním vody a nečistôt.

Zloženie, ktoré nevyžaduje žiadne špeciálne vytvrdzovanie a aktiváciu, je zárukou extrémnej odolnosti a dlhej životnosti, v neposlednom rade aj ochrany, rádovo v týždňoch namiesto dní, ako je tomu v prípade bežných produktov. Aplikovaná vrstva je pevne naviazaná na štruktúru materiálu, dokonale odpudzuje vodu a nečistoty a to tak, že vaše pneumatiky budú neustále vyzerať ako práve umyté a ošetrené.

Pred aplikáciou produktu je odporúčané dôkladné umytie a vyčistenie pneumatík, čím sa zaistí dokonalá väzba aplikovaného produktu so štruktúrou materiálu pneumatík. Aplikácia je banálne jednoduchá, postačuje nastriekať na povrch a bežným penovým aplikátorom rozotrieť po ošetrovanom povrchu. Na dosiahnutie lepších výsledkov, vyššej odolnosti a životnosti je produkt možné aplikovať v dvoch vrstvách. Produkt je vhodný aj na ostatné gumové diely, napr, tesnenia, obloženie nárazníkov a podobne.

Tabuľka vlastností

Objem
500 ml
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.