Optimum Opti Bond Tire Gel 950 ml Zväčšiť

Optimum Opti Bond Tire Gel 950 ml

OPT-3217

Nový produkt

Prostriedok na ošetrovanie penumatík

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 27 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 27 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,54 €.


27,00 € s DPH

22,50 € bez DPH

Optimum Opti Bond Tire Gel je unikátny prostriedok na ošetrovanie pneumatík s dlhou životnosťou aplikácie. Aplikovaná vrstva je charakteristická vysokým leskom bez mastného povrchu a priťahovania prachu, alebo nečistôt, po aplikácii. Zloženie Opti Bond neobsahuje žiadne ropné destiláty, ktoré sú často dôvodom vzniku trhlín na gumových alebo vinylových povrchoch. Produkt obsahuje technologicky vyspelé a vysoko účinné zložky chrániace pred negatívnymi účinkami UV žiarenia a ozónu, ktorý je tiež častou príčinou vzniku trhlín na gumových, plastových alebo vinylových povrchoch. Ošetrené povrchy nadobudnú po pravidelnej aplikácii pôvodnú pružnosť a  farebný odtieň.

Návod na použitie:

Opti Bond Tire Gel môže byť aplikovaný viacerými spôsobmi. Je možné ho aplikovať penovým aplikátorom, podobne ako štandardný prostriedok na ošetrovanie pneumatík. Ďalšou možnosťou aplikácie je zriediť Opti Bond s vodou v pomere 1:1 a aplikovať na ošetrovaný povrch pomocou rozprašovača, alebo aj striekacej pištole, čo môže byť perfektnou voľbou pre profesionálne štúdiá, autoumyvárne alebo profi detailerov. Po aplikácii je vhodné zotrieť povrch kvalitnou mikrovláknovou utierkou.

Objem 950 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Optimum Opti Bond Tire Gel 950 ml

Optimum Opti Bond Tire Gel 950 ml

Prostriedok na ošetrovanie penumatík

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)