McKee's 37 PAINT COATING

Nový produkt

Keramický ochranný povlak.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 50 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 50 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 1,00 €.


50,40 € s DPH

42,00 € bez DPH

McKee's 37 PAINT COATING je pravdepodobne najľahšie aplikovateľný keramický ochranný nanopovlak na súčasnom trhu. Nastriekať, pretrieť a vyleštiť, len tri kroky pre dokonalú ochranu lakovaných dielov vozidla. Zloženie tvorí zmes vzájomne "skrížených polymérov" tzv. "cross-linking polymers" a nanočastíc kremíka SiO2, ktoré vytvárajú trvácnu ochrannú bariéru odolnú voči pôsobeniu solí, agresívnych chemikálií, ako alkalických tak aj kyselín, so životnosťou aplikácie až na 2 roky. Povrch ošetrených dielov po aplikácii je hladký, tvrdý a klzký ako sklo, s hlbokým leskom typu "Wet Look" s vysokou hydrofóbnosťou a odolnosťou voči poškriabaniu. Je vhodný pre všetky farebné odtiene lakovaných dielov. Objem balenia postačuje na aplikáciu pre  4 až 5 vozidiel strednej triedy, napr. Golf, Octavia, Auris, Civic, Astra, ASX, Qashqai, HRV, Ateca, Yeti, Megane,  A4, A3, Q3, Tiguan, Sportage atď. Produkt je extrémne ekonomicky výhodný, ponúka v pomere cena/výkon asi to najlepšie riešenie pre profesionálov aj amatérov v segmente ochrany exponovaných dielov vozidla.

Pozn.: Dokonale čistý odmastený podklad je nevyhnutnou podmienkou pre dosiahnutie požadovanej doby životnosti a funkčnosti aplikácie.

VIDEO K PRODUKTU

Objem 118 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

McKee's 37 PAINT COATING

McKee's 37 PAINT COATING

Keramický ochranný povlak.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (4)