FX PROTECT VISION COATING C-12 Zväčšiť

FX Protect Vision Coating C-12

Nový produkt

Keramický ochranný povlak.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 21 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 21 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,42 €.


21,99 € s DPH

18,33 € bez DPH

FX PROTECT VISION COATING C-12 je veľmi jednoducho aplikovateľný ochranný keramický povlak na lakované diely vozidla so životnosťou aplikácie až na 12 mesiacov (alebo cca 45 bežných umytí vozidla), ktorého aplikáciu zvládne naozaj skoro každý.  Aplikácia produktu vytvára trvácnu ochrannú bariéru odolnú voči pôsobeniu solí, agresívnych chemikálií, ako alkalických tak aj kyselín ako aj voči pôsobeniu negatívnych účinkov UV žiarenia. Povrch ošetrených dielov po aplikácii je úžasne hladký, tvrdý a klzký ako sklo, s hlbokým leskom, vysokou hydrofóbnosťou a odolnosťou voči poškriabaniu a usadzovaniu vodného kameňa. Je vhodný pre všetky farebné odtiene lakovaných dielov. 

Upozornenie: Produkt je dodávaný samostatne bez aplikátora a aplikačnej utierky.

Pozn.: Dokonale čistý odmastený podklad - povrch lakovaných dielov - je nevyhnutnou podmienkou pre dosiahnutie požadovanej doby životnosti a funkčnosti aplikácie.

.

Objem 30 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

FX Protect Vision Coating C-12

FX Protect Vision Coating C-12

Keramický ochranný povlak.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)