Fireball Tourbillon No. 1 Zväčšiť

Fireball Tourbillon No. 1

FB-TNO1

Nový produkt

Povlak na vosk.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 61 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 61 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 1,22 €.


61,00 € s DPH

50,83 € bez DPH

Fireball Toubillon No. 1 je špeciálny typ povlaku určeného na ochranu a predĺženie životnosti aplikovaných voskov. Umožňuje predĺžiť životnosť aplikácie Ultimate Fusion Wax až na 6 mesiacov a Sexy Lady Wax až na 4 mesiace. Produkt je určený najmä tým, ktorí si cenia vzhľad práve navoskovaného auta. Tourbillon sa viaže priamo na zložky vosku, čím vylepšuje celkový vzhľad, lesk a predlžuje životnosť aplikovaného vosku. Aplikácia taktiež vylepšuje odvádzanie vody z povrchu s efektom "sheeting", čiže voda steká naraz z celého povrchu. 

Aplikácia je možná po uplynutí najmenej 15 dní od aplikácie voskov Ultimate Fusion Wax alebo Sexy Lady Wax. Pre aplikáciou musí byť vosk riadne vytvrdený. Po umytí a osušení sa aplikuje na povrch jednotlivých dielov karosérie pomocou pribaleného aplikátora s aplikačnou handričkou, je potrebné pracovať po častiach jednotlivých dielov, neaplikujte naraz na celú karosériu. Po uplynutí 5 až 10 sekúnd sa povrch vyleští kvalitnou mikrovláknovou utierkou s krátkymi vláknami do vysokého lesku. V záujme zamedzenia vzniku šmúh je vhodné povrch následne opakovane vyleštiť druhou, suchou a čistou mikrovláknovou utierkou. Pre maximálny efekt sa doporúča postup aplikácie po 4 hodinách aplikovať. Celkový počiatočný čas tvrdnutia Tourbillon No.1 je 24 hodín, počas tejto doby nevystavujte vozidlo vode alebo nadmernej vlhkosti. Úplné vytvrdnutie nastáva po 15 dňoch od aplikácie.

Objem 30 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Fireball Tourbillon No. 1

Fireball Tourbillon No. 1

Povlak na vosk.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)