CarPro CQuartz Skin 50 ml Zväčšiť

CarPro CQuartz Skin 50 ml

CP-CQS5

Nový produkt

Keramický ochranný povlak.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 58 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 58 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 1,16 €.


58,50 € s DPH

48,75 € bez DPH

CarPro C.Quartz Skin je keramický ochranný povlak vyvinutý pre aplikáciu na širokom spektre ochranných fólií lakovaných dielov, vinylových fólií, na plastových dieloch a to aj na dieloch z mäkčených plastových materiálov.

Najväčším nepriateľom všetkých plastových materiálov je UV žiarenie a poškodzovanie vplyvom negatívneho pôsobenia slnečného žiarenia. CQuart Skin bol preto od samého začiatku vyvíjaný s extrémne silnými UV blokátormi! Zloženie s obsahom UVA a UVB odolných častíc priamo zabudovaných do nano štruktúry povlaku CQuartz Skin je zárukou najlepšej možnej ochrany pre ochranné fólie a plastové povrchy!

CQuartz Skin taktiež poskytuje ochranu proti negatívnemu pôsobeniu chemikálií, soli ako aj negatívnym vplyvom okolitého prostredia napr. kyslé dažde, popolček a pod. spolu s excelentnou UV ochranou. Tento vysoko špecializovaný povlak, okrem perfektného finálneho vzhľadu, perfektne odpudzuje vodu aj nečistoty, s vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou aplikácie, a to až na roky, nie mesiace.

Povrchy s matným alebo zamatovým finálnym vzhľadom sú vždy veľkou výzvou pre použitie keramických povlakov a je tu vždy riziko aplikácie na povrchoch, ktoré je nemožné vyleštiť. CQuartz Skin je riešením tejto výzvy! Ak sa vyskytne nedokonalosť alebo chybička pri aplikácii alebo je potrebné z akéhokoľvek dôvodu odstrániť aplikovaný povlak, tak ho môžete jednoducho odstrániť pomocou špeciálneho roztoku....a to bez potreby leštenia!

Aplikácia CQuartz Skin je jednoduchá, podmienkou je dokonale čistý povrch pred aplikáciou. Produkt môže byť aplikovaný na matné aj hodvábne zamatové ochranné fólie! Je jednoducho aplikovateľný v každých klimatických podmienkach každým, kto ma skúsenosť s aplikáciou keramických povlakov. 

Obsah balenia

1. CarPro CQuartz Skin 50 ml - 1 ks

2. CarPro Foam Applicator Block  - 1 ks

3. Microfibre suede applicators 10x10cm - 5 ks

Vlastnosti:

  • Životnosť: 2 roky alebo viac, v závislosti na podmienkach prevádzky vozidla
  • Priemerná hrúbka vrstvvy: 1~2 mikróny na 1 vrstvu
  • Spotreba: cca 15ml na 1 vrstvu
  • Kontaktný uhol odpudzovania vody: 110° a viac 
  • Schopnosť vyplniť drobné poškodenia

Objem 50 ml
Balenie - set 1 kus

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

CarPro CQuartz Skin 50 ml

CarPro CQuartz Skin 50 ml

Keramický ochranný povlak.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)