Zymol Creame Wax Zväčšiť

Zymol Creame Wax

ZYM-CRMW236

Nový produkt

Karnaubský vosk.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 62 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 62 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 1,24 €.


62,50 € s DPH

52,08 € bez DPH

Zymöl Creame Wax je exkluzívny karnaubský vosk, perfektne vhodný najmä na svetlé alebo biele farebné odtiene laku. Carbon  Wax je "zyme" (pozn. slovná hračka výrobcu odvodená od slova enzým), ktorý sa mení na vosk a viaže sa k povrchu laku akonáhle je vystavený pôsobeniu vzduchu pri aplikácii. 

Zloženie vosku je tvorené 33 % žltého floridského a brazílskeho karnaubského vosku s čistými výťažkami banánovníka a kokosu dokonale ochráni váš svetlý lak, ktorý po aplikácii súčasne nadobudne neuveriteľne hlboký, krištáľovo priezračný a brilantný lesk.

Svetlé a biele laky potrebujú túto ochranu už teraz!

Dôležité: Nevyhnutnou podmienkou pre dosiahnutie maximálne efektu a dokonalého naviazania sa vosku na lakovaný povrch je aplikácia len na dokonale umytý, vyčistený a odmastený povrch laku.

Návod na použitie:

  1. Umyte vozidlo 
  2. Dôkladne yyčistite a odmastite lak
  3. Krížovými pohybmi (zľava doprava, zdala nahor alebo opačne)  aplikátora naneste primerané množstvo vosku na plochu cca 40 x 40 cm, snažte sa rovnomernú aplikáciu čo najtenšej vrstvy, zbytočne neplytvajte
  4. Pomocou mikrovláknovej utierky miernym tlakom rozotrite vosk po danej ploche laku rovnakým postupom ako aplikátorom, avšak v opačnom slede, vyčkajte 20 - 30 sekúnd a vyleštite povrch do vysokého lesku
  5. Ponechajte voľne vykryštalizovať (vyzrieť) 30 - 45 minút

Poznámka:  Zymol vosky sú vyvinuté na dosiahnutie maximálneho efektu pri minimálnej spotrebe. Vždy aplikujte len nevyhnutné množstvo a neplytvajte. Vosk je možné vrstviť.

Upozornenie: Nikdy nenechávajte vosk úplne zaschnúť pred vyleštením. Neaplikujte jednorazovo na celý povrch lakovaných dielov karosérie. Aplikujte len v tieni a na chladnom povrchu.

Objem 236 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Zymol Creame Wax

Zymol Creame Wax

Karnaubský vosk.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)