Žiadne produkty
Ceny sú s DPH
Nový produkt
Karnaubský rýchlovosk.
Pozor: skladom posledné kusy
Dátum dostupnosti:
Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 11 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 11 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,22 €.
Poorboy's World QW+ Quick Wax Plus je rýchlovosk v spreji s obsahom najkvalitnejšieho 100 % karnaubského vosku. Je určený na rýchle obnovenie lesku a UV ochrany na lakovaných dieloch vozidiel, vhodný na oživenie a posilnenie aplikovaných karnaubských voskov ako "wax booster" po umývaní alebo aj na rýchle "voskovanie". Je charakteristický veľmi jednoduchou aplikáciou typu "nastriekaj a zotri" - "spray and wipe", ktorá je možná aj na priamom slnku. Zvýrazňuje farebný odtieň, lesk a hĺbku laku.
Dôležite upozornenie: Je potrebné venovať zvýšenú pozornosť tomu, aby sa zamedzilo nežiaducej alebo náhodnej aplikácii produktu na externé plastové diely s rôznou povrchovou textúrou, kde hrozí riziko vzniku nevzhľadných škvŕn.
Pozn. Produkt je dodávaný bez rozprašovača.
Objem | 473 ml |
Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.
Leštiaci kotúč tvrdý.
Leštiaci kotúč veľmi tvrdý.
Detailingový štetec.
Karnaubský vosk.
Prostriedok na ošetrovanie plastových a...
Karnaubský vosk.
Quick detailer.
Quick detailer.
Detailingový štetec.
Syntetický vosk.