Optimum Instant Detailer and Gloss Enhancer 500 ml Zväčšiť

Optimum Instant Detailer and Gloss Enhancer 500 ml

OPT-0856224003040

Nový produkt

Quick detailer.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 14 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 14 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,28 €.


14,00 € s DPH

11,67 € bez DPH

Optimum Instant Detailer and Gloss Enhancer je špičkový produkt typu detailer, ktorý po aplikácii dodá laku maximálny lesk a klzkosť. Zloženie na vodnej báze s obsahom fluoropolymérov dokonale odpudzuje nečistoty, prach a mastnotu. Pravidelná aplikácia medzi jednotlivými umývaniami udrží vaše auto v čistote, a samozrejme aj "hladké a klzké".

Optimum Instant Detailer & Gloss Enhancer je možné použiť niekoľkými spôsobmi:

  1. Môžete ho použiť v kombinácii s Optimum No Rinse Wash & Shine or Optimum Car Wash a to aplikovaním ihneď po umývaní pri sušení karosérie. Tento spôsob aplikácie vytvorí super klzký a neuveriteľne lesklý finálny vzhľad
  2. Optimum Instant Detailer & Gloss Enhancer je tiež excelentným spoločníkom pre produkt Opti-Seal, ktorého hlavnou funkciou je ochrana laku. V prípade tejto aplikácie Optimum Instant Detailer pridá, či zvýši, lesk a klzkosť laku. Táto kombinácia je neporaziteľná, vyčkajte 30 min. po aplikácii Opti-Seal a potom aplikujte Optimum Instant Detailer.
  3. Použite Optimum Instant Detailer & Gloss Enhancer na posilnenie aplikácie vosku Optimum Car Wax, predĺži jej životnosť, zvýši ochranu a lesk.

Produkt je možné použiť na všetky typy povrchov - lakované, plastové, sklené alebo kovové.

 

Objem 500 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Optimum Instant Detailer and Gloss Enhancer 500 ml

Optimum Instant Detailer and Gloss Enhancer 500 ml

Quick detailer.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)