Fireball Ultimate Coating Wax
search
  • Fireball Ultimate Coating Wax

Fireball Ultimate Coating Wax 500 ml

29,90 €   s DPH

24,92 €   bez DPH

Môžete mať už zajtra u vás doma!

Quick detailer.

Množstvo
Na sklade

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru už do 24 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Nakúpte ešte za 100,00 € a získate bezplatnú dopravu!

Dôležité upozornenie:

Doprava zadarmo pri objednávkach v hodnote nad 100 € s DPH sa vzťahuje len na zásielky do hmotnosti 30 kg. Prepravné za zásielky nad hmotnostný limit 30 kg bude doúčtované individuálnou dohodou aj pri hodnote objednávky vyššej ako 100 € s DPH.

Fireball Ultimate Coating Wax je unikátny profesionálny quick detailer s obsahom nanočastíc kremíka viac ako 5 % objemu. Produkt je určený na regeneráciu a predĺženie životnosti aplikovaných ochranných povlakov, ako aj na odstraňovanie drobných nečistôt ako je prach, odtlačky prstov a pod., avšak môže byť použitý aj samostatne ako ochranný povlak so životnosťou na 4 až 6 týždňov. Aplikácia vytvára perfektne lesklý a hladký ochranný film, ktorý významne uľahčuje údržbu a následné umývanie vozidla.

Aplikujte rozprašovačom priamo na čistý a suchý povrch alebo na aplikačnú utierku, dôkladne rozotrite produkt po ošetrovanej časti povrchu. V prípade potreby možné druhou čistou, suchou a mäkkou mikrovláknovou utierkou vyleštiť povrch do vysokého lesku.

Nedoporučuje sa aplikácia na priamom slnku a horúcich lakovaných povrchoch. Neaplikujte na čerstvo aplikované ochranné povlaky (t.j. cca do 2 týždňov po aplikácii).

FB-UCOATW

Tabuľka vlastností

Objem
500 ml
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.