• -2,35 €
Soft99 CLOTH BARRIER FABRIC COAT
search
 • Soft99 CLOTH BARRIER FABRIC COAT
 • Soft99 CLOTH BARRIER FABRIC COAT
 • Soft99 CLOTH BARRIER FABRIC COAT

Soft99 Cloth Barrier Fabric Coat 170 ml

16,50 €
14,15 €   s DPH Ušetríte 2,35 €

11,79 €   bez DPH

Môžete mať už zajtra u vás doma!

Prostriedok na impregnáciu textilných materiálov.

Množstvo
Na sklade

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru už do 24 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Nakúpte ešte za 100,00 € a získate bezplatnú dopravu!

Dôležité upozornenie:

Doprava zadarmo pri objednávkach v hodnote nad 100 € s DPH sa vzťahuje len na zásielky do hmotnosti 30 kg. Prepravné za zásielky nad hmotnostný limit 30 kg bude doúčtované individuálnou dohodou aj pri hodnote objednávky vyššej ako 100 € s DPH.

Soft99 CLOTH BARRIER FABRIC COAT je produkt na ošetrovanie a celkovú impregnáciu textilných materiálov v interiéri vozidla, ako sú sedadlá, výplne dverí, textilné čalúnenie a pod. Aplikácia vytvára neviditeľnú hydrofóbnu ochrannú vrstvu, ktorá dokonale chráni pred znečistením, nasiaknutiu vody, kvapalín, tekutín, nápojov, ako aj olejov mastnoty, a zároveň ochráni aj pred negatívnymi účinkami UV žiarenia a naviac aj pred rozvojom a množením škodlivých mikroorganizmov. Produkt je veľmi ľahko aplikovateľný pomocou rozprašovača priamo na ošetrovaný povrch. Životnosť aplikovanej vrstvy je cca. 3 mesiace v závislosti na používaní a prevádzke vozidla. Nanuky, kečup, zmrzlina, káva, čaj alebo limonáda už nepredstavujú hrozbu neodstrániteľných škvŕn a vznik trvalého znečistenia, či znehodnotenia, čalúnenia.

Vlastnosti produktu:

 • Tvorí efektívnu ochrannú bariéru až na 3 mesiace
 • Odpudzuje vodu, nápoje, kvapaliny, oleje a vodu
 • Bráni vzniku škvŕn, fľakov a trvalému znehodnoteniu čalúnenia
 • Chráni pred rozvojom a množením škodlivých patogénnych mikroorganizmov
 • Jednoduchá a rýchla aplikácia

Návod na použitie:

 1. Na dosiahnutie maximálneho efektu a požadovaných funkčných vlastností aplikujte produkt vždy na čistý a suchý povrch textilných materiálov
 2. Pred použitím vždy vykonajte skúšku účinku prípravku a stálofarebnosti ošetrovaného materiálu na menej viditeľnom alebo skrytom mieste
 3. Zabráňte náhodnej aplikácii prípravku na okolité povrchy
 4. Aplikujte len na dobre vetranom mieste!
 5. Pomocou rozprašovača aplikujte priamo na ošetrovaný povrch zo vzdialenosti cca. 20 cm, pri aplikácii postupujte tzv. krížovým pohybom, teda postupujte sprava -doľava, zhora nadol alebo opačne so súčasným prekrývaním plôch, a to až pokým nedôjde k rovnomernému, veľmi miernemu navlhčeniu resp. povrchovému nasýteniu ošetrovaného povrchu prípravkom, nie však k úplnému premáčaniu textilného materiálu! (Odporúčané dávkovanie je 12 až 15 stlačení rozprašovača na jedno sedadlo)
 6. Ponechajte voľne vysychať 2 až 4 hodiny. Vyschnutie je možné urýchliť opatrným a uvážlivým použitím teplovzdušných sušičov alebo pištolí (napr. fén)

02180

Tabuľka vlastností

Objem
170 ml
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.