Optimum Carpet and Fabric Clean and Protect 946 ml Zväčšiť

Optimum Carpet and Fabric Clean and Protect 946 ml

OPT-950-CARPET

Nový produkt

Čistiaci a ochranný prostriedok na textilné materiály.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 36 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 36 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,72 €.


36,00 € s DPH

30,00 € bez DPH

Optimum Carpet & Fabric Cleaner & Protectant je nový revolučný produkt z portfólia Optimum Polymer Technologies, ktorý nielenže dokonale vyčistí textilné povrchy, ale zároveň aj ochráni v jednom kroku.

Optimum Carpet & Fabric Cleaner & Protectant je koncentrát, ktorý je možné riediť v pomere 3 diely vody na 1 diel koncentrátu pre väčšinu aplikácií, avšak v prípade silnejšieho znečistenia (odolné škvrny a pod.) je možné použiť produkt bez riedenia.

Je vhodný na odstraňovanie nečistôt vrátane mastného znečistenia z textilného čalúnenia sedadiel, interiéru alebo textilných koberčekov.

Použitie je veľmi jednoduché, aplikujte priamo na povrch a pomocou kefiek alebo štetcov vyčistite, uvoľnené nečistoty následne zotierajte mikrovláknovou utierkou. Na dosiahnutie lepších výsledkov čistenia je možné využiť parný čistič alebo tepovač. 

Počas čistenia vytvára Optimum Carpet & Fabric Cleaner & Protectant na čistenom povrchu polymérnu ochrannú vrstvu so schopnosťou odpudzovať nečistoty a brániť ich usadzovaniu. 

Zloženie Optimum Carpet & Fabric Cleaner & Protectant obsahuje technologicky vyspelé polyméry so schopnosťou účinne uvoľniť a odstrániť nečistoty a zároveň pevne priľnúť k vyčistenému povrchu na dosiahnutie maximálnej ochrany.

Vlastnosti produktu:

  • Vyčistí aj odolné mastné nečistoty
  • Ochraňuje pred opätovným znečistením
  • Vhodný aj pre parné čističe a tepovače
  • Neobsahuje ropné deriváty
  • Priateľský k životnému prostrediu

Objem 946 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Optimum Carpet and Fabric Clean and Protect 946 ml

Optimum Carpet and Fabric Clean and Protect 946 ml

Čistiaci a ochranný prostriedok na textilné materiály.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)