Stjarnagloss Fingerfitta

STFFWA1

Nový produkt

Penový aplikátor.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 6 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 6 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,12 €.


6,00 € s DPH

5,00 € bez DPH

Stjärnagloss Fingerfitta je špičkový penový aplikátor v tvare rukavice prsty na bezkonkurenčne perfektnú aplikáciu voskov, sealantov alebo dressingov. 

Mikrovláknové aplikátory absorbujú až príliš veľa voskov, sealantov a pod. a niektoré produkty sa len  jednoducho lepšie aplikujú pomocou mäkkých penových aplikátorov. Tým je Stjärnagloss Fingerfitta, ručne šitý penový aplikátor v tvare rukavice na prsty, ktorý vám umožní pohodlne "precítiť" proces aplikácie voskov, sealantov alebo dressingov. Žiadne nemotorné tvarovanie, žiadne náhodné pády, zlé držanie, vyhadzovanie po páde a hlavne žiadne ostré spoje, či hrany, ktoré by mohli poškodiť mäkšie laky.  Aplikátor je vyrobený z najjemnejšieho penového materiálu s hustotou 110 ppi vnútorným šitím spojov.

Pozn. Vyčistenie po použití je najvhodnejšie realizovať pomocou saponátov v kombinácii s teplou vodou pod bežným vodovodným kohútikom. Po vyčistení aplikátor dôkladne vypláchnite jeho stláčaním pod prúdom vody (neskrúcajte!!!) a ponechajte voľne vyschnúť.

 

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Stjarnagloss Fingerfitta

Stjarnagloss Fingerfitta

Penový aplikátor.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)