Meguiar's Detailing Mitt

X1804

Nový produkt

Mikrovláknová detailingová rukavica.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 9 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 9 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,18 €.


9,80 € s DPH

8,17 € bez DPH

Meguiar's Detailling Mitt je špičková, detailingová mikrovláknová rukavica vyrobená z extrémne jemného a maximálne šetrného mikrovláknového materiálu s vysokou plošnou hustotou určená na ošetrovanie interiéru vozidla. Umožňuje pohodlnú a efektívnu aplikáciu rôznych prípravkov na ošetrovanie plastových alebo kožených dielov interiéru bez rizika vzniku škrabancov, čo platí aj pre doplnky s klavírnym lakom, alebo aj na leštenie a čistenie okien a zrkadiel. Rukavica je vhodná aj na rýchle utieranie prachu a čistenie, vysoká hustota je zárukou vysokej absorpčnej schopnosti ako aj maximálnej šetrnosti.

Pranie rukavice je jednoduché, je potrebné zvoliť špeciálne pracie prostriedky pre pranie mikrovláknových materiálov, vyhnúť sa použitiu aviváže a teplote prania nad 60 oC. Nesušiť priamo na zdrojoch tepla a vykurovacích telesách, ani na priamom slnku.

GSM 920
Balenie - set 1 kus

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Meguiar's Detailing Mitt

Meguiar's Detailing Mitt

Mikrovláknová detailingová rukavica.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)