• -3,00 €
Soft99 MIRROR SHINE WAX DARK
search
 • Soft99 MIRROR SHINE WAX DARK
 • Soft99 MIRROR SHINE WAX DARK
 • Soft99 MIRROR SHINE WAX DARK

Soft99 Mirror Shine Wax Dark 200 g

21,59 €
18,59 €   s DPH Ušetríte 3,00 €

15,49 €   bez DPH

Môžete mať už zajtra u vás doma!

Syntetický vosk.

Množstvo
Na sklade

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru už do 24 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Nakúpte ešte za 100,00 € a získate bezplatnú dopravu!

Dôležité upozornenie:

Doprava zadarmo pri objednávkach v hodnote nad 100 € s DPH sa vzťahuje len na zásielky do hmotnosti 30 kg. Prepravné za zásielky nad hmotnostný limit 30 kg bude doúčtované individuálnou dohodou aj pri hodnote objednávky vyššej ako 100 € s DPH.

Soft99 Mirror Shine Wax Dark je unikátny, tuhý syntetický vosk určený najmä pre čierne a tmavé farebné odtiene lakov bez obsahu abrazívnych prímesí s vysokým zrkadlovým finálnym leskom. Aplikácia vytvára odolnú, a ako názov napovedá, zrkadlovo lesklú vrstvu, so zvýraznením hĺbky laku a farebného odtieňa laku. Prednosťou vosku je veľmi ľahká a rýchla aplikácia pomocou utierky, ktorá nevyžaduje žiadne čakanie na "zavädnutie" a finálne leštenie , vosk postačuje utierkou rozotrieť po ošetrovanom povrchu a súčasne vyleštiť utierkou do vysokého lesku.

Aplikačná utierka je súčasťou balenia.

Vlastnosti produktu:

 • Vysoký zrkadlový lesk
 • Jednoduchá a veľmi rýchla aplikácia
 • Odolná ochrana a perfektná hydrofóbnosť
 • Ultra hladký povrch po aplikácii

Návod na použitie:

 1. Aplikujte len na čistý, suchý a odmastený povrch lakovaných povrchov karosérie vozidiel. Majte na pamäti, že dokonale pripravený a čistý povrch laku je základným predpokladom na dosiahnutie požadovaných funkčných vlastností a dlhej životnosti aplikovanej vrstvy vosku.
 2. Neaplikujte na horúcom povrchu laku alebo na priamom slnku
 3. Pomocou utierky (súčasť balenia produktu) naberte z plechovky primerané množstvo vosku
 4. Krížovými pohybmi utierky, t.j. sprava-doľava, zhora-nadol alebo opačne, rovnomerne rozotrite vosk v tenkej vrstve po lakovanom povrchu s plochou o rozmeroch cca. 40 x 40 cm. Vosk nikdy neaplikujte jednorazovo na celý povrch lakovaných dielov karosérie, aplikujte vždy na menších plochách jednotlivých dielov. Zabráňte aplikácii príliš hrubej vrstvy, ktoré je len zbytočným plytvaním a to, ako materiálom, tak aj časom a vyššou námahou pri finálnom leštení
 5. Ihneď po aplikácii - rozotretí vosku, veľmi miernym tlakom vyleštite povrch do vysokého lesku opačnou stranou utierky (utierku prevráťte) alebo pomocou druhej, čistej, suchej a mäkkej mikrovláknovej utierky. Nevyvíjajte nadmernú silu resp. tlak na utierku pri finálnom leštení aplikovanej vrstvy vosku

00374

Tabuľka vlastností

Hmotnosť
200 g
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.