Stjärnagloss Glatt Zväčšiť

Stjarnagloss Glatt 500 ml

STGT500

Nový produkt

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 13 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 13 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,26 €.


13,90 € s DPH

11,58 € bez DPH

Stjärnagloss Glatt je rýchly ochranný sealant na použitie za mokra s vysokou finálnou hydrofóbnosťou aplikovateľný rozprašovačom alebo tlakovou vodou. 

Aplikácia sealantov v spreji pomocou ručného rozprašovača alebo pomocou tlakovej vody s využitím nástavcov typu "foam canon" a pod. je jednou z najrýchlejších metód ako ochrániť vozidlo, zároveň napomáha rýchlemu stekaniu vody po umytí a oplachu, čím sa eliminuje vznik takže škvŕn po tvrdej vode. Pred použitím jednoducho umyte vozidlo, najlepšie dvojvedrovou metódou a opláchnite. Ponechajte vozidlo mokré, neutierajte ani nesušte povrch, potom aplikujte  roztok Stjärnagloss Glatt ručným rozprašovačom (pomer 50 ml na 1 liter vody) alebo tlakovou vodou (pomer riedenie pre dávkovaciu nádobku je 1:10). Roztok nie je penivý, avšak "obalí" vaše auto hydrofóbnym povlakom, ktorý dokonale odpuzduje vodu (minimalizuje vznik škvŕn po tvrdej vode) a nečistoty, ktoré sa omnoho ťažšie prichytia k takto ošetrenému povrchu v budúcnosti. Po aplikácii opláchnite vozidlo prúdom vody a vyleštite do sucha kvalitnou mäkkou mikrovláknovou utierkou. Nepoužívajte na sušenie svoj najlepší uterák, je tu riziko, že sa môže časom stať hydrofóbnym, je lepšie používať menšie mikrovláknové utierky podľa potreby. Prečo vyleštiť do sucha? Ak tento krok vynecháte, tak môžu vzniknúť nevzhľadné škvrny alebo šmuhy a tým, že Stjärnagloss Glatt je silný sealant, tak môže byť ich odstránenie veľmi obtiažne, napr. len veľmi silnými rozpušťadlami alebo leštením, takže je lepšie tomu zabrániť vopred vyleštením do sucha po opláchnutí....Ale ak sa zžijete s tým ako Stjärnagloss Glatt funguje, tak si ho zamilujete. Glatt to je brilantný lesk, dokonalé odpudzovanie vody a aplikácia, ktorá zaberie skutočne len pár minút.

Poznámka: Na aplikáciu pomocou tlakovej vody s využitím nástavcov typu "snow foam cannon" a pod. výrobca produktu odporúča používanie nástavca, ktorý bude vyhradený len za týmto účelom, teda len na aplikáciu produktu Stjärnagloss Glatt! Produkt je veľmi silný sealant, takže môže zanášať alebo upchávať filtračné sitká vo väčšine nástavcov, čo môže spôsobiť, že nebudú pri aplikácii napeňovacích prostriedkov správne pracovať. V prípade potreby zvoľte ručný rozprašovač. 

Objem 500 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Stjarnagloss Glatt 500 ml

Stjarnagloss Glatt 500 ml

Sealant.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)