Stjärnagloss Glatt
search
  • Stjärnagloss Glatt

Stjarnagloss Glatt 500 ml

13,90 €   s DPH

11,58 €   bez DPH

Môžete mať už zajtra u vás doma!

Sealant.

Množstvo
Na sklade

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru už do 24 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Nakúpte ešte za 75,00 € a získate bezplatnú dopravu!

Stjärnagloss Glatt je rýchly ochranný sealant na použitie za mokra s vysokou finálnou hydrofóbnosťou aplikovateľný rozprašovačom alebo tlakovou vodou.

Aplikácia sealantov v spreji pomocou ručného rozprašovača alebo pomocou tlakovej vody s využitím nástavcov typu "foam canon" a pod. je jednou z najrýchlejších metód ako ochrániť vozidlo, zároveň napomáha rýchlemu stekaniu vody po umytí a oplachu, čím sa eliminuje vznik takže škvŕn po tvrdej vode. Pred použitím jednoducho umyte vozidlo, najlepšie dvojvedrovou metódou a opláchnite. Ponechajte vozidlo mokré, neutierajte ani nesušte povrch, potom aplikujte roztok Stjärnagloss Glatt ručným rozprašovačom (pomer 50 ml na 1 liter vody) alebo tlakovou vodou (pomer riedenie pre dávkovaciu nádobku je 1:10). Roztok nie je penivý, avšak "obalí" vaše auto hydrofóbnym povlakom, ktorý dokonale odpuzduje vodu (minimalizuje vznik škvŕn po tvrdej vode) a nečistoty, ktoré sa omnoho ťažšie prichytia k takto ošetrenému povrchu v budúcnosti. Po aplikácii opláchnite vozidlo prúdom vody a vyleštite do sucha kvalitnou mäkkou mikrovláknovou utierkou. Nepoužívajte na sušenie svoj najlepší uterák, je tu riziko, že sa môže časom stať hydrofóbnym, je lepšie používať menšie mikrovláknové utierky podľa potreby. Prečo vyleštiť do sucha? Ak tento krok vynecháte, tak môžu vzniknúť nevzhľadné škvrny alebo šmuhy a tým, že Stjärnagloss Glatt je silný sealant, tak môže byť ich odstránenie veľmi obtiažne, napr. len veľmi silnými rozpušťadlami alebo leštením, takže je lepšie tomu zabrániť vopred vyleštením do sucha po opláchnutí....Ale ak sa zžijete s tým ako Stjärnagloss Glatt funguje, tak si ho zamilujete. Glatt to je brilantný lesk, dokonalé odpudzovanie vody a aplikácia, ktorá zaberie skutočne len pár minút.

Poznámka: Na aplikáciu pomocou tlakovej vody s využitím nástavcov typu "snow foam cannon" a pod. výrobca produktu odporúča používanie nástavca, ktorý bude vyhradený len za týmto účelom, teda len na aplikáciu produktu Stjärnagloss Glatt! Produkt je veľmi silný sealant, takže môže zanášať alebo upchávať filtračné sitká vo väčšine nástavcov, čo môže spôsobiť, že nebudú pri aplikácii napeňovacích prostriedkov správne pracovať. V prípade potreby zvoľte ručný rozprašovač.

STGT500

Tabuľka vlastností

Objem
500 ml
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.