CarPro Perl 50 ml Zväčšiť

CarPro Perl 50 ml

CP-130

Nový produkt

Prostriedok na ochranu a impregnáciu plastových dielov.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 3 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 3 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,06 €.


3,50 € s DPH

2,92 € bez DPH

CarPro PERL je prostriedok na ošetrovanie plastových dielov, založený na vodnej báze so obsahom nanočastíc kremíka SiO2. Je bezpečný a vhodný pre aplikáciu na všetkých exteriérových a aj interiérových plastových povrchoch, gumených povrchoch, pneumatikách, na materiáloch z vinylu ako aj na povrchu moderných kožených materiálov. Zloženie produktu obsahuje sofistikované inhibítory UV žiarenia a vyspelý systém akrylátových živíc založených na vodnej báze tvoriacich dokonalú hydrofóbnu bariéru, ktorou prekonáva konvenčné produkty rovnakej kategórie. PERL obnovuje farebných odtieň povrchu vyblednutých materiálov s výsledným matným alebo až pololesklým  finálnym vzhľadom v závislosti na pomere riedenia s demineralizovanou vodou od 1:1 až do 1:5. PERL je ekonomicky veľmi výhodný a multifunkčný produkt pre široké spektrum aplikácií, ktorého názov ukrýva akronym:

P = Plastic = Plasty

E = Engine bay = Motorový priestor

R = Rubber = Guma

L = Leather = Koža

Objem 50 ml
Hodnotenie 
06.06.2021

fail

Prišiel s rozprašovacom. Nutne nariediť 1:1, inak problem pri rozprašovaní.
Krycia schopnosť a životnosť na pneu slabá. (hnednutie pneu časom, viac má zmysel "černidlo" soft99 tyrewax, alebo produkty nie na vodnej bazi)
Hydro2 určite lepší a je na cele auto (okrem pneu)..

Napísať názor

CarPro Perl 50 ml

CarPro Perl 50 ml

Prostriedok na ochranu a impregnáciu plastových dielov.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)