Microfiber Madness Dusting Diamond

MM-28

Nový produkt

Mikrovláknová poduška na čistenie a ošetrovanie interiérových povrchov.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 10 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 10 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,20 €.


10,70 € s DPH

8,92 € bez DPH

Microfiber Drying Diamond je špeciálna mikrovláknová poduška na čistenie a ošetrovanie interiérových povrchov. Podušku tvoria dve materiálovo odlišné strany, jedna je tvorená mikrovláknovým materiálom ako utierka Cary Pile (coral fleece s dlhším vláknom), druhá strana je ako utierka Slogger (terry). Vnútro podušky je tvorené vreckom s návlekmi na dva prsty, ktoré sú vyhotovené tak, aby sa v maximálnej možnej miere zamedzilo neželanému skĺznutiu a pádu podušky počas práce nezávisle na preferencii ruky, teda poduška je vhodná ako pre pravákov, tak aj ľavákov. Poduška umožňuje jednoduché a rýchle čistenie a ošetrovanie všetkých interiérových povrchov, strana Slogger je vhodnejšia na čistenie, druhá strana Crazy Pile na ošetrovanie a aplikáciu rôznych prípravkov a to aj na najchúlostivejších povrchoch (napr. klavírna čerň). Poduška ponúka skutočne široké možnosti využitia a určite predstavuje skvelý doplnok výbavy každého detailera.

Vlastnosti:

  • Materiál: 75 % Polyester / 25 % Polyamid

Odporúčanie: Pre zachovanie požadovaných vlastností a dlhej životnosti sa odporúča pranie v špeciálnych pracích prostriedkoch na mikrovláknové textilné materiály pri teplote do 40 oC, nesušiť na zdrojoch tepla, na priamom slnku a v sušičkách.

Balenie - set 1 kus

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Microfiber Madness Dusting Diamond

Microfiber Madness Dusting Diamond

Mikrovláknová poduška na čistenie a ošetrovanie interiérových povrchov.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)