Lare LR24-125 Pro

Nový produkt

Rotačná leštička. 

Viac detailov

Kúpou zľavneného produktu nezískate žiadne vernostné body.


224,10 € s DPH

-10%

249,00 €  s DPH

186,75 € bez DPH

LARE LR24-125 PRO je vyspelý profesionálny model rotačnej leštičky línie produktov PRO 2019 výrobcu LARE, ktorá je vybavená progresívnym spínačom, vysokým krútiacim momentom a výkonným elektromotorom. Produkt je excelentnou voľbou pre veľmi náročných profesionálov a pokročilých užívateľov. 

POPIS A FUNKCIONALITA

Progresívny spínač

Progresívneho spínač, ktory umožňuje zmenu otáčok v závislosti na sile a miere stlačenia spínača. Užitočná funkcia, ktorá je nenahraditeľná pri leštení členitejších povrchov.

Stabilizácia otáčok

Elektronický modul regulácie otáčok udržiava stabilné otáčky aj pri zmene prítlaku pri leštení, čo umožňuje maximálne využitie krútiaceho momentu a efektívne leštenie aj pri veľmi nízkych v otáčkach v rozmedzí od 700 ot./min. do 2 500 ot./min.

Plynulý štart

Zabudovaný modul plynulého štartu účinne zamedzuje nežiadúcemu a nechcenému rozptylu leštiacich pást z leštiacich kotúčov mimo leštených dielov.

Efektívne chladenie

Účinne odvádza teplo z tela leštičky a zabraňuje jej nadmernému prehrievaniu.

Výkonný elektromotor

Výkonný, kompaktný a mimoriadne spoľahlivý elektromotor s výkonom 1050 W. 

Dvojitý prevod

Inovatívny mechanizmus dvojitého prevodu je zárukou vysokého krútiaceho momentu od samotného zapnutia leštičky a to aj pri najnižších otáčkach. 

Komfortné ovládanie

Využitie mechanizmu dvojitého prevodu umožnilo účinne zredukovať vzdialenosť medzi hlavou leštičky a unášačom. Toto technické riešenie výrazne zjednodušilo ovládanie leštičky a zároveň umožnilo dosiahnuť precízne vedenie leštičky a rovnomernosť prítlaku (prítlačnej sily) unášača pri leštení.

Aretácia vretena

Umiestnenie tlačidla aretácie vretena priamo v strednej časti hlavy leštičky umožňuje rýchlu a komfortnú výmenu unášačov.

Komfortná ergonómia

Ergonomicky profilované telo leštičky spoločne s komfortným pogumovaním predného úchytu umožňuje precízne vedenie a prítlak aj pri dlhom leštení.

Aretácia spínača

Ušetrí námahu a únavu pri dlhotrvajúcom leštení napr. na veľkých dieloch karosérie.

Prívodný kábel

Dĺžka prívodného kábla 5 metrov je zvolená tak, aby vás čo najmenej obmedzovala pri práci.

Závit M14

Typ závitu M14 umožňuje bezproblémové použitie (montáž) rôznych typov unášačov. Leštička je dodávaná s unášačom FlexEdge H-Ultra priemeru 125mm.

Balenie obsahuje:

1. Unášač FLEXEDGE H-ULTRA 125 mm - 1 ks

2. Bočná rukoväť (demontovateľná) - 1 ks

3. Rukoväť typu "D" - 1 ks

Hmotnosť 2,3 kg
Priemer 125 mm

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Lare LR24-125 Pro

Lare LR24-125 Pro

Rotačná leštička. 

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (13)