Meguiars ULTIMATE COMPOUND
search
  • Meguiars ULTIMATE COMPOUND

Meguiar's Ultimate Compound 450 ml

14,60 €   s DPH

12,17 €   bez DPH

Môžete mať už zajtra u vás doma!

Jednokroková leštiaca pasta na lakované diely karosérie auta.

Množstvo
Na sklade

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru už do 24 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Nakúpte ešte za 100,00 € a získate bezplatnú dopravu!

Dôležité upozornenie:

Doprava zadarmo pri objednávkach v hodnote nad 100 € s DPH sa vzťahuje len na zásielky do hmotnosti 30 kg. Prepravné za zásielky nad hmotnostný limit 30 kg bude doúčtované individuálnou dohodou aj pri hodnote objednávky vyššej ako 100 € s DPH.

Meguiar's Ultimate Compound je skutočne revolučná, vysoko efektívna jednokroková ONE-STEP leštiaca pasta so zložením na báze technologicky vyspelých mikro abrazívnych komponentov pre rýchle a efektívne odstraňovanie rôznych defektov laku, ako je oxidácia, škrabance, odolné usadeniny vodného kameňa a minerálnych solí, hologramy, slniečka, stopy po brúsení a pod. Unikátne mikro abrazívne častice sú charakteristické schopnosťou extrémne rýchleho odstraňovania defektov laku a súčasne v jednom jedinom pracovnom kroku aj vyleštenia lakovaných dielov do vysokého lesku. Za krátky čas je tak možné dosiahnuť obnovenie brilantného lesku a farebného odtieňa bez extrémnej námahy, a to iba v jednom pracovnom kroku.

Aplikácia je možná ručne alebo strojovo s využitím rotačných, ako aj orbitálnych leštičiek typu "DA-Dual Action", voľba tvrdosti kotúča závisí na požadovanom výsledku leštenia, type a celkovom stave laku.

Meguiar's Ultimate Compound predstavuje perfektnú voľbu pre každého detailera, ako domáceho, tak aj profesionálneho, ktorá aj pri ručnom leštení umožňuje dosiahnuť skutočne pozoruhodné výsledky leštenia a dokonalý lesk laku.

G17216

Tabuľka vlastností

Objem
450 ml
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.