Soft99 FUSSO COAT SPEED & BARRIER
search
 • Soft99 FUSSO COAT SPEED & BARRIER

Soft99 Fusso Coat Speed & Barrier 500 ml

15,20 €   s DPH

12,67 €   bez DPH

Môžete mať už zajtra u vás doma!

Quick detailer

Množstvo
Na sklade

Nakúpte ešte za 75,00 € a získate bezplatnú dopravu!

Soft99 Fusso Caot Speed & Barrier je excelentná kombinácia quick detaileru a syntetického vosku s rýchlou a jednoduchou aplikáciou, stačí jednoducho nastriekať a rozotrieť po ošetrovanom povrchu v čo najtenšej vrstve - maximálne minimálnej - vhodnou mikrovláknovou utierkou bez potreby namáhavého leštenia so životnosťou aplikácie a perfektným leskom až na 180 dní. Zloženie produktu je na báze technologicky vyspelých fluórovaných polymérov, produkt je bezpečný pre všetky povrchy, nezanecháva škvrny ani šmuhy, regeneruje aplikované vosky a sealanty, tvorí dokonalú bariéru proti nečistotám a agresívnym chemikáliám, naviac perfektne odpudzuje vodu, nečistoty, prach a pod. Zloženie neobsahuje ropné destiláty ani rozpúšťadlá.

Vlastnosti produktu:

 • Rýchla a jednoduchá aplikácia
 • Schopnosť odstraňovať drobné nečistoty napr. prach, odtlačky prstov a pod.
 • Vysoký lesk a hydrofóbnosť
 • Životnosť aplikácie až na 180 dní

Návod na použitie:

 1. Zabráňte aplikácii na horúcich povrchoch alebo na priamom slnku
 2. Aplikujte len na čistý povrch, resp. len na povrch znečistený drobnými nečistotami, napr. prach, peľ, odtlačky prstov a pod.
 3. Pre použitím dôkladne pretrepte obsah nádoby
 4. Pomocou rozprašovača nastriekajte produkt zo vzdialenosti cca. 30 cm priamo na ošetrovaný povrch
 5. Ihneď po aplikácii rovnomerne rozotrite produkt po ošetrovanom povrchu pomocou kvalitnej, čistej a suchej mikrovláknovej utierky
 6. V prípade znečistenia utierky, alebo ak sa produkt začne namáhavejšie rozotierať, použite druhú, čistú a suchú stranu utierky (utierku otočte) alebo druhú, čistú a suchú utierku

Náš tip: Produkt je skvelým doplnkom na udržiavanie vozidiel s aplikáciou vosku Soft99 New Fusso Coat Wax, avšak môže byť aplikovaný aj samostatne, alebo aj v kombinácii s inými voskmi.

10291

Tabuľka vlastností

Objem
500 ml
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.