Soft99 FUSSO COAT SPEED & BARRIER Zväčšiť

Soft99 Fusso Coat Speed & Barrier 500 ml

10291

Nový produkt

Quick detailer

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 15 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 15 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,30 €.


15,20 € s DPH

12,67 € bez DPH

Soft99 Fusso Caot Speed & Barrier je excelentná kombinácia quick detaileru a syntetického vosku s rýchlou a jednoduchou aplikáciou, stačí jednoducho nastriekať a rozotrieť po ošetrovanom povrchu v čo najtenšej vrstve - maximálne minimálnej - vhodnou mikrovláknovou utierkou bez potreby namáhavého leštenia so životnosťou aplikácie a perfektným leskom až na 180 dní. Zloženie produktu je na báze technologicky vyspelých fluórovaných polymérov, produkt je bezpečný pre všetky povrchy, nezanecháva škvrny ani šmuhy, regeneruje aplikované vosky a sealanty, tvorí dokonalú bariéru proti nečistotám a agresívnym chemikáliám, naviac perfektne odpudzuje vodu, nečistoty, prach a pod. Zloženie neobsahuje ropné destiláty ani rozpúšťadlá.

Vlastnosti produktu:

  • Rýchla a jednoduchá aplikácia
  • Schopnosť odstraňovať drobné nečistoty napr. prach, odtlačky prstov a pod.
  • Vysoký lesk a hydrofóbnosť
  • Životnosť aplikácie až na 180 dní

Návod na použitie:

  1. Zabráňte aplikácii na horúcich povrchoch alebo na priamom slnku
  2. Aplikujte len na čistý povrch, resp. len na povrch znečistený  drobnými nečistotami, napr. prach, peľ, odtlačky prstov a pod.
  3. Pre použitím dôkladne pretrepte obsah nádoby
  4. Pomocou rozprašovača nastriekajte produkt zo vzdialenosti cca. 30 cm priamo na ošetrovaný povrch
  5. Ihneď po aplikácii rovnomerne rozotrite produkt po ošetrovanom povrchu pomocou kvalitnej, čistej a  suchej mikrovláknovej utierky
  6. V prípade znečistenia utierky, alebo ak sa produkt začne namáhavejšie rozotierať, použite druhú, čistú a suchú stranu utierky (utierku otočte) alebo druhú, čistú a suchú utierku

Náš tip: Produkt je skvelým doplnkom na udržiavanie vozidiel s aplikáciou vosku Soft99 New Fusso Coat Wax, avšak môže byť aplikovaný aj samostatne, alebo aj v kombinácii s inými voskmi.

Objem 500 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Soft99 Fusso Coat Speed & Barrier 500 ml

Soft99 Fusso Coat Speed & Barrier 500 ml

Quick detailer

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)