Gyeon Q2M WetCoat Essence 250 ml Zväčšiť

Gyeon Q2M WetCoat Essence 250 ml

Nový produkt

Keramický sealant na aplikáciu pomocou rozpzrašovača.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 34 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 34 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,68 €.


34,50 € s DPH

28,75 € bez DPH

Gyeon Q2M WetCoat Essence je koncentrovanou verziou obľúbeného sealantu v spreji Q2M WetCoat, ktorého zloženie využíva vyspelú technológiu založenú na nanočasticiach kremíka SiO2. Špeciálne zloženie produktu bolo vyvinuté so zameraním na dosiahnutie maximálneho efektu odpudzovania vody - hydrofóbnosti v jednom jedinom kroku. Absolútne nezáleží na tom, či je vaše auto ošetrené akýmkoľvek voskom, sealantom alebo keramickým povlakom, ktorý navyše nebol nijako posilnený dlhšiu dobu, aj v tomto prípade aplikácia produktu poskytne lakovaným dielom vášho auta vysokú schopnosť odpudzovania vody za veľmi krátky čas.

Upozornenie: Aplikujte výhradne na mokrý a vychladnutý povrch vozidla po umývaní. Nikdy neaplikujte na priamom slnku! V prípade aplikácie produktu počas horúcich dní postupujte pri aplikácii po menších plochách alebo častiach karosérie.

Odporúčané riedenie: V závislosti na požadovanom efekte je produkt možné riediť výhradne s destilovanou alebo demineralizovanou (osmotickou) v pomere 1:5 až 1:15 (produkt/voda).

Objem 250 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Gyeon Q2M WetCoat Essence 250 ml

Gyeon Q2M WetCoat Essence 250 ml

Keramický sealant na aplikáciu pomocou rozpzrašovača.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)