CarPro HydrO2 Lite Zväčšiť

CarPro HydrO2 Lite 1000 ml

CP-11HL1

Nový produkt

Sealant s obsahom nanočastíc kremíka.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 20 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 20 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,40 €.


20,50 € s DPH

17,08 € bez DPH

CarPro HydrO2 Lite je výnimočný sealant s obsahom kremíka, založený na hydrofilných "sklených vláknach", kremičitých polyméroch a fluórovaných polyméroch určený na všetky externé povrchy vozidiel. Aplikácia je veľmi jednoduchá, po umytí stačí nastriekať na umytý a nečistôt zbavený povrch vozidla a opláchnuť vodou. Mechanizmus naviazania sa na povrch je založený na zmene elektrického náboja a chemickej reakcii v styku s vodou. Produkt je však možné použiť aj ako štandardný detailer. Aplikovaná ochranná vrstva produktu je charakteristická vysokou hydrofóbnosťou, leskom, perfektne hladkým povrchom s ochranou pred nepriaznivými vplyvmi okolitého  prostredia, chemikáliami a UV žiarením so životnosťou až 3 mesiace.

Objem 1 000 ml
Hodnotenie 
06.06.2021

top

Zo sealantov asi najsilnejsi, neskutocna smyklavost. Aj ako detailer. Sampon verzia najma za tepla moze robit flaky, ale staci
trochu lite pocas susenia a rozlestit. Mam dojem ze lepsi jak perl na plasty...ten ma trochu sklamal.

Napísať názor

CarPro HydrO2 Lite 1000 ml

CarPro HydrO2 Lite 1000 ml

Sealant s obsahom nanočastíc kremíka.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)