Meguiar's Hybrid Ceramic Kit

CERAMICKIT

Nový produkt

Sada hybridnej keramickej autokozmetiky.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 45 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 45 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,90 €.


45,80 € s DPH

38,17 € bez DPH

Meguiar's Hybrid Ceramic Kit je výhodná, kompletná sada zložená z hybridných keramických produktov pre dokonalú ochranu a ošetrovanie vášho auta.

Sada obsahuje:

1. Meguiar's Hybrid Ceramic Liquid Wax 473 ml - 1 kus

Tekutý vosk na báze najvyspelejšej hybridnej SiO2 technológie spoločnosti Meguiar’s, vďaka ktorej je tento vosk tak jednoducho aplikovateľný ako tradičné vosky, avšak s odolnosťou a životnosťou hybridnej keramickej technológie. Vosk je vyvinutý pre ručnú alebo strojovú aplikáciu pomocou orbitálnych (excentrických) leštičiek s využitím mäkkých alebo veľmi mäkkých leštiacich kotúčov typu "glaze" a pod. Aplikácia vytvára perfektne klzkú ochrannú vrstvu s dokonalým odpudzovaním vody (water beading), ktorá chráni lakované diely pred nepriaznivými vplyvmi okolitého prostredia a znečistením napr. UV žiarením, chemickými faktormi, znečistením a inými. Vosk je možné bez obáv použiť na všetky externé povrchy a diely karosérie ako sú chrómované lišty, nelakované  plastové lišty a diely s povrchovou textúrou, svetlomety a pod. a naviac, ako bonus, je vosk možné aplikovať aj ako ochrannú vrstvu na aplikované vosky, povlaky alebo sealanty.

2. Meguiar's Hybrid Ceramic Wax 768 ml - 1 kus

Hybridný vosk v spreji s prímesou SiO2, - keramiky, ktorého základ tvorí vyspelá hybridná technológia s obsahom častíc oxidu kremíka. Vosk je veľmi ľahko aplikovateľný, stačí ihneď po umytí nastriekať rozprašovačom priamo na povrch karosérie, potom opláchnuť prúdom vody, najlepšie tlakovej, a nakoniec osušiť kvalitným mikrovláknovým uterákom (neodporúčame žiadne handry, stierky a ani jelenice). Aplikovaná vrstva dokonale chráni všetky povrchy karosérie, vrátane plastových, gumených a sklených, pred negatívnym pôsobením vplyvov okolitého prostredia, UV žiarenia a pod. Životnosť aplikácie prekonáva konvenčné vosky, avšak nevyhnutnou podmienkou pre dosiahnutie požadovaných vlastností je dokonale čistý povrch ošetrovaných dielov pred aplikáciou. 

3. Meguiar's Hybrid Ceramic Detailer 768 ml - 1 kus

Quick detailer, ktorý predstavuje chýbajúci medzičlánok medzi umývaním a voskovaním auta s hybridnou keramickou ochranou Hybrid Ceramic. Perfektne sa uplatní na bežné ošetrovanie vozidiel s aplikáciou voskov Meguiar’s Hybrid Ceramic Wax alebo Meguiar’s Hybrid Ceramic Liquid Wax, kde rýchlo a efektívne posilní schopnosť odpudzovania vody a jestvujúcej ochrany. Je vhodný aj na odstraňovanie mierneho znečistenia a ľahkých nečistôt, ako je napr. prach, odtlačky prstov, takže vaše auto bude jednoduché udržiavať v stave ako "práve po umytí", navyše s pridanou ochrannou vrstvou keramickej ochrany na báze SiO2 s excelentným odpudzovaním vody.

Balenie - set 1 kus

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Meguiar's Hybrid Ceramic Kit

Meguiar's Hybrid Ceramic Kit

Sada hybridnej keramickej autokozmetiky.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)