Herrenfahrt On The Go Kit

Nový produkt

Vosk v spreji.

Viac detailov

Kúpou zľavneného produktu nezískate žiadne vernostné body.


42,60 € s DPH

-16,30 €

58,90 €  s DPH

35,50 € bez DPH

HERRENFAHRT ON THE GO KIT je luxusná sada produktov  určená tým, ktorí vyžadujú dokonalý vzhľad svojho auta kdekoľvek a kedykoľvek, aj na cestách za dobrodružstvom, aj na pánskej jazde.

Sada obsahuje:

  1. Spray Wax 300 ml  -1 kus- exkluzívny inovatívny "rýchlovosk" v spreji pre rýchlu aplikáciu a ochranu lakovaných dielov vozidiel. Aplikácia je charakteristická vysokým stupňom ochrany pre negatívnymi vplyvmi prostredia, vysokým finálnym leskom s efektným zvýraznením hĺbky laku, dokonalým odpudzovaním vody s "lotosovým efektom", schopnosťou prekryť alebo zamaskovať malé nedokonalosti laku napr. "swirl marks", mikro škrabance,  ako aj čistiacimi schopnosťami pri odstraňovaní drobného znečistenia ako je napr. prach, odtlačky prstov a pod. Veľmi jednoduchá aplikácia a zloženie na báze technologicky vyspelých polymérov bez obsahu uhľovodíkov sú ďalšími benefitmi tohto produktu. Je vhodný pre všetky typy a farebné odtiene lakov.
  2. Microfibre Polishing Cloth - 1 kus - špičková mikrovláknová utierka najvyššej kvality s hustotou 600 GSM, určená hlavne na finálne leštenie voskov do vysokého lesku
  3. Washing Cloth - 1 kus - mikrovláknová utierka určená na čistenie a umývanie exteriéru aj interiéru vozidiel
Balenie - set 1 kus

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Herrenfahrt On The Go Kit

Herrenfahrt On The Go Kit

Vosk v spreji.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)