Microfiber Madness Incrediflair

MM-22A

Nový produkt

Mikrovláknová umývacia rukavica.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 19 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 19 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,38 €.


19,80 € s DPH

16,50 € bez DPH

Microfiber Madness Incrediflair je profesionálna mikrovláknová umývacia rukavica určená predovšetkým na bezpečné a šetrné diskov kolies, avšak je možné ju použiť aj na umývanie karosérie a exteriérových dielov vozidiel. Rukavica je vyrobená z najkvalitnejšieho mikrovláknového materiálu (rovnakého typu ako rukavica Incredimitt Grey) s dlhými vlasmi a molitanovou podšívkou. Táto kombinácia zaručuje maximálnu elimináciu rizika vzniku škrabancov a iných drobných poškodení počas umývania ako aj vysokú nasiakavosť umývacieho roztoku. Pevná a pružná manžeta rukavice zabraňuje skĺznutiu a náhodnému pádu rukavice na podlahu. 

Vlastnosti:

  • Rozmery: 25 x 15 cm
  • Materiál: 92 % Polyester / 8 % Viskóza

Odporúčanie: Pre zachovanie požadovaných vlastností a dlhej životnosti sa odporúča pranie v špeciálnych pracích prostriedkoch na mikrovláknové textilné materiály pri teplote do 40 oC, nesušiť na zdrojoch tepla, na priamom slnku a v sušičkách.

Rozmery 25 x 15 cm

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Microfiber Madness Incrediflair

Microfiber Madness Incrediflair

Mikrovláknová umývacia rukavica.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)