CarPro IronX Snow Soap 4 L Zväčšiť

CarPro IronX Snow Soap 4 L

CP-170

Nový produkt

Špeciálny autošampón.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 93 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 93 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 1,86 €.


93,00 € s DPH

77,50 € bez DPH

CarPro Iron X Snow Soap je špeciálny autošampón s obsahom odstraňovača železitých častíc so schopnosťou odstraňovať aj veľmi čisté znečistenie. Je univerzálny a môže byť, v závislosti na pomere riedenia, použitý ako šampón, aj ako aktívna pena, alebo neriedený na odstraňovanie silného znečistenia na diskoch kolies a pod. Použitie nezriedeného produktu má však negatívny vplyv na aplikované vosky a sealanty, a preto na základe vlastných skúseností neodporúčame tento šampón pre bežné umývanie vozidiel s aplikáciou klasických voskov alebo sealantov, vždy je prítomné riziko poškodenia alebo zmývania aplikovaných voskov a sealantov,  a to aj pri riedení 1:8 a viac. Vhodné použitie je pred aplikáciou voskov, sealantov, povlakov alebo leštením lakovaných dielov.

Odporúčané riedenie je:

  • pomer 1:8 s vodou, na bežné umývanie vozidiel ošetrených keramickými nanopovlakmi, pri tomto pomere je pH výsledného roztoku neutrálne
  • bez riedenia ako aktívna pena v tlakových napeňovačoch, v ručných je približný pomer riedenia 1:8-1:10
  • bez riedenia na silne znečistené diely, napr. kolesá

Objem 4 litre

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

CarPro IronX Snow Soap 4 L

CarPro IronX Snow Soap 4 L

Špeciálny autošampón.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (21)