Znížená cena Stjärnagloss Pärla Zväčšiť

Stjarnagloss Parla 500 ml

STPA500

Nový produkt

Nano sealant.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 12 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 12 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,24 €.


12,88 € s DPH

-19%

15,90 €  s DPH

10,73 € bez DPH

Stjärnagloss Pärla je nano sealant "budúcej generácie" so zložením na vodnej báze s úžasným odpudzovaním vody - "hydrofóbnosťou" a odolnosťou vo forme spreja.

Niektoré sealanty poskytnú sotva 3 až 5 týždňov ochrany.... Stjärnagloss Pärla vám namiesto toho poskytne 3 až 5 mesiacov. Stačí nastriekať na čistý povrch dielov, rovnomerne vyleštiť utierkou do lesku a potom obdivovať "beading" a "sheeting". Navyše zistíte, že znečistenie sa len ťažko udrží na ošetrenom povrchu, ako aj to, že dážď vám pomôže umývať vaše auto. Produkt je založený na vodnej báze, takže môže byť aplikovaný aj na mokré auto ihneď po umývaní ako produkt typu "aqua wax", alebo je možné aj riedenie s vodou, v situácii, ak je potrebné ho aplikovať v horúcom počasí. Ako bonus naviac je tu možnosť použiť Stjärnagloss Pärla ako perfektný sealant na disky kolies.

Objem 500 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Stjarnagloss Parla 500 ml

Stjarnagloss Parla 500 ml

Nano sealant.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)