• -2,70 €
P&S Absolute Rinseless Wash 3,8 L
search
 • P&S Absolute Rinseless Wash 3,8 L

P&S Absolute Rinseless Wash 3,8 L

53,50 €
50,80 €   s DPH Ušetríte 2,70 €

42,33 €   bez DPH

Môžete mať už zajtra u vás doma!

Prípravok na umývanie karosérie automobilu bez oplachovania.

Množstvo
Na sklade

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru už do 24 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Nakúpte ešte za 100,00 € a získate bezplatnú dopravu!

Dôležité upozornenie:

Doprava zadarmo pri objednávkach v hodnote nad 100 € s DPH sa vzťahuje len na zásielky do hmotnosti 30 kg. Prepravné za zásielky nad hmotnostný limit 30 kg bude doúčtované individuálnou dohodou aj pri hodnote objednávky vyššej ako 100 € s DPH.

P&S Absolute Rinseless Wash je špeciálny typ prípravku na umývanie karosérie automobilu bez potreby oplachovania, ako aj bez nutnosti disponovať pripojením ku zdroju tečúcej vody. Zloženie prípravku P&S Absolute Rinseless Wash bolo vyvinuté úplne od základov ako prémiová alternatíva k umývaniu bežnými šampónmi s využitím unikátnej zmesi technologicky najvyspelejších polymérov. Absolútne obalí každú nečistotu a emulguje znečistenie takým spôsobom, ktorý zďaleka prekonáva akýkoľvek autošampón na trhu. Absolute okamžite po zmiešaní v predpísanom pomere zmäkčuje aj tvrdú vodu, čím dokonale redukuje vznik odolných usadenín vodného kameňa a minerálnych solí. Konečným výsledkom je dokonale čistý a klzký povrch karosérie po umývaní. Absolute vám dovolí umyť vaše auto doslova kdekoľvek a kedykoľvek, nepozná žiadne obmedzenia ani zákazy, už vám nebude chýbať žiadny vysokotlakový čistič alebo zdroj tečúcej vody, nebude vás obmedzovať ani miesto ani čas. A naviac, absolútne nezáleží na tom, či ste len začiatočník, skúsenejší hobby detailer alebo profesionál, P&S Absolute Rinseless Wash je absolútne pre každého. P&S Absolute Rinseless Wash je bezpečný a šetrný ku všetkým povrchom exteriéru aj interiéru vozidiel, je vhodný na umývanie lakovaných dielov karosérie, vozidiel s aplikovanými keramickými povlakmi, voskmi alebo nalepenými fóliami, a to aj PPF, plastových povrchov karosérie aj interiéru, kože aj čalúnenia. Bezkonkurenčná škála možností použitia je absolútna, záleží len na vašej predstavivosti a kreativite kedy a kde umyjete svoje auto, to ako už je Absolútne vyriešené. Nenechajte sa spútať pravidlami, umyte svoje auto, motocykel, bicykel, kolobežku alebo ak chcete aj detské elektrické autíčko pred panelovým či apartmánovým domom, v garáži, dielni alebo v podzemnej garáži bez prístupu k tečúcej vode, na ulici,  pred domom aj za domom, v záhrade, na chate, jednoducho všade tam, kde vás napadne, v lete aj v zime, a naviac s možnosťou umývania aj na pravé poludnie na priamom slnku! Produkt je absolútne ekologický a priateľský k životnému prostrediu, ako aj neškodný pre vaše zdravie. Absolútna čistota, Absolútna efektivita, Absolútne s P&S Absolute Rinseless Wash, tak znie slogan výrobcu a my mu dávame za pravdu s dôvetkom Absolútna sloboda.

Vlastnosti produktu:

 • Dokonale umyje bez potreby zdroja tečúcej vody, naťahovania hadíc a oplachovania auta
 • Významne redukuje spotrebu vody
 • Maximálne šetrný ku všetkým povrchom exteriéru aj interiéru vozidiel
 • Perfektný na umývanie kdekoľvek a kedykoľvek, aj pred apartmánovým domom, aj pred panelákom, počas leta aj zimy, aj na priamom slnku
 • Ekologický, priateľský ku životnému prostrediu aj vášmu zdraviu
 • Vhodný na použitie aj ako clay lubrikant a quick detailer

Odporúčané pomery riedenia prípravku s vodou v závislosti na možnostiach použitia:

 • Umývanie karosérie vozidla: 1:256 (cca. 40  - 50 ml na 10 litrov vody)
 • Quick detailer: 1:64 (cca 16 - 20 ml prípravku na 1 liter vody)
 • Clay lubrikant: 1:128 (cca 8 - 10 ml prípravku na 1 liter vody)
 • Umývanie interiérových povrchov a okien: 1:256 (cca. 40  - 50 ml na 10 litrov vody)

Návod na použitie:

 1. Do vedra si pripravte umývací roztok pridaním 40 - 50 ml prípravku do 10 litrov vody
 2. Vo vedre s umývacím roztokom ponechajte ponorením nasiaknuť mikrovláknovú utierku (odporúčame 5 - 6 ks.), najlepšie s dlhšími vláknami typu Coral Fleece
 3. Odporúčame pred umývaním pomocou rozprašovača lubrikovať povrch roztokom prípravku pripraveným ako Quick detailer, teda v pomere 1:128, t.j. cca 16 - 20 ml prípravku na 1 liter vody. Znížite tým riziko vzniku drobných poškodení na umývaných povrchov, napr. poškriabanie spôsobené drobným, ale ostrým zrnkom prachu.
 4. Nasiaknutou utierkou (ponechajte po vytiahnutí utierky z vedra len stiecť prebytok umývacieho roztoku, utierku nežmýkajte!) umývajte postupne auto, postupne od horných častí karosérie k dolným,  dielom za dielom, alebo ich časť po časti, nikdy neumývajte jednorazovo celý povrch karosérie, odporúčame napr.  najprv umyť hornú polovicu dverí, potom spodnú a pod.
 5. Utierkou pri umývaní stierajte nečistoty vždy len v jednom smere, nekrúžte utierkou po povrchu
 6. Utierky vizuálne kontrolujte a striedajte, každý diel alebo jeho časť umývajte čistou stranou utierky, po umytí utierku preložte/obráťte na čistú stranu alebo vymeňte
 7. Znečistené utierky je najvhodnejšie po umývaní odložiť do druhého vedra
 8. Ihneď po umytí danej časti alebo dielu karosérie osušte povrch kvalitným mikrovláknovým uterákom
 9. V prípade, že povrch obschne samovoľne skôr ako ho vysušíte uterákom, opakujte umývanie a potom ihneď osušte
 10. Opakujte umývací postup na celom vozidle
 11. Pozn.: Na trhu sú dostupné aj špeciálne umývacie špongie, rukavice alebo podušky na umývanie bez oplachovania. Nie je to mýtus ani nepravdivé tvrdenie ich výrobcov, avšak vyzývame vás v prípade ich použitia k istej miere obozretnosti, nakoľko nie vždy sa musí podariť dôkladne vypláchnuť všetky nečistoty. Hlavne v prípade špeciálnych špongií na umývanie bez oplachovania odporúčame ich častú vizuálnu kontrolu a dôkladné prepratie v čistej vode po umývaní, avšak aj napriek tomu sa môže stať, že nejaké to nebezpečné zrnko piesku alebo prachu v špongii natrvalo uviazne a následky si vie každý domyslieť. Postup umývania pomocou utierok máme dôkladne preverený a je nami preferovaný.

Náš komentár:

Vyskúšajte len tak umytie prípravkom po tom, čo ste opustili bezdotykovú umyváreň a možno budete prekvapení, tým, čo zostane na vašej utierke alebo uteráku (môžete nám potom dať vedieť ako sa vám darilo, určite sa za názor odmeníme). Nepopierame, že umyť zablatené auto prípravkami na umývanie bez vody alebo oplachovania predstavuje riziko poškodení a poškriabaní umývaných povrchov a viac menej sa nezaobíde bez použitia vysokotlakového čističa na odstránenie nánosov hrubých nečistôt. Avšak bežne znečistené auto nevyžaduje viac ako vedro, pár utierok, alternatívne špeciálnu umývaciu špongiu a vašu chuť do práce. Sme presvedčení, že s výsledkom budete Asbolútne spokojní.

P&S-F3632

Tabuľka vlastností

Objem
3,8 litra
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrite si vybrané hodnotenia našich zákazníkov.

Výhody:
slušný výber dobré ceny
Pečať overené zákazníkmi

Kristián K. 20.06.2024

5.005.005.005.005.00
Výhody:
Kvalitné produkty veľmi rýchle spracovanie a odoslanie objednávky
Pečať overené zákazníkmi

Andrea G. 13.06.2024

5.005.005.005.005.00
Výhody:
okamžité vybavenie objednávky rýchlosť doručenia
Celkový názor:
OK
Pečať overené zákazníkmi

Ján D. 07.06.2024

5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rýchlosť dodania Cena Výber Prehľadnosť Balenie tovaru
Celkový názor:
Úroveň
Pečať overené zákazníkmi

Jaromír Š. 03.06.2024

5.005.005.005.005.00
Výhody:
Objednavam pravidelne, vzdy vsetko v poriadku
Slabiny:
Nic
Pečať overené zákazníkmi

Daniel R. 04.06.2024

5.005.005.005.005.00
Výhody:
Vždy keď som niečo potreboval vysvetliť, mailom rýchla a odborná komunikácia.
Slabiny:
Rýchlo sa míňa tovar z ponuky.
Pečať overené zákazníkmi

Marcel M. 30.05.2024

5.005.005.005.005.00

POZOR NOVINKA!!!

DOPRAVA ZADARMO na odberné miesta DPD pri objednávkach tovaru nad 60 € s DPH!