• Vypredané
BILT HAMBER KORROSOL
search
 • BILT HAMBER KORROSOL

Bilt Hamber Korrosol 1000 ml

22,20 €   s DPH

18,50 €   bez DPH

Mimoriadne efektívny odstraňovač náletovej hrdze.

Množstvo
Vypredané

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru už do 24 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Nakúpte ešte za 100,00 € a získate bezplatnú dopravu!

Dôležité upozornenie:

Doprava zadarmo pri objednávkach v hodnote nad 100 € s DPH sa vzťahuje len na zásielky do hmotnosti 30 kg. Prepravné za zásielky nad hmotnostný limit 30 kg bude doúčtované individuálnou dohodou aj pri hodnote objednávky vyššej ako 100 € s DPH.

Bilt Hamber Korrosol je mimoriadne účinný prostriedok s vyváženým pH určený na rýchle a šetrné odstraňovanie metalických častíc tzv. "náletovej hrdze" z rôznych povrchov karosérie vozidiel ako sú lakované diely, okná, plastové diely, disky kolies a pod. Ak ste ešte doposiaľ nepostrehli istú drsnosť povrchu laku po umývaní, tak nabudúce skúste špičkami prstov prejsť po povrchu laku ihneď po umytí vášho auta, povenujte sa najmä horizontálnym povrchom, napr. kapote, veku batožinového priestoru, streche a pod., a takmer s určitosťou pocítite drobné, drsné znečistenie. Možno vás napadne, že ide len o prach, ale nie je tomu tak. Je to jednoznačný prejav drobných železitých čiastočiek pevne prichytených a zapichnutých v povrchovej vrstve laku vášho auta, ktoré sú šírené ovzduším. Pôvodcami týchto ostrých čiastočiek železa, alebo aj iných kovov, sú najmä brzdové kotúče a obloženie, železnice, električkové trate, kovospracujúci priemysel a pod. Teda, ak pred vami brzdí iné vozidlo, tak si môžete byť istý, že uvoľnené, a často aj horúce,  čiastočky železa z brzdového obloženia z tohto auta pristanú práve na vašej prednej kapote, kde sa zapichnú a pevne prichytia k laku. Následná neželaná reakcia s vodou a kyslíkom nedá na seba dlho čakať a proces korózie sa naplno rozbehne. Hlavným problémom je fakt, že v procese korózie tieto čiastočky železa znásobia svoj objem, a to až štvornásobne, takže nie je vôbec ťažké si domyslieť ako pomaly dochádza k postupnému poškodeniu povrchu laku v okolí týchto čiastočiek. Prejavom tohto poškodenia nie je len postupná, viditeľná strata lesku laku, tou horšou správou je, že lak postupne degraduje a s ním aj jeho primárna úloha, teda schopnosť chrániť karosériu vozidla.

Samozrejme, že s náletovou hrdzou si poradia aj agresívne chemikálie a kyseliny, napr. kyselina sírová, fosforečná atď., avšak tieto kyseliny nerozlišujú medzi hrdzou a čistým povrchom kovu, a už vôbec nerozpoznajú lak ako taký, takže pri ich používaní hrozí riziko poškodenia laku, kovových dielov karosérie alebo aj ostatných povrchov exteriéru vozidiel. Bilt Hamber Korrosol predstavuje dokonalé a efektívne riešenie tohto problému, maximálne šetrné k povrchom, nemilosrdné voči kontaminácii čiastočkami náletovej hrdze. Rýchla zmena sfarbenia prípravku počas aplikácie je spoľahlivým indikátorom prítomnosti náletovej hrdze a chemickej premeny týchto čiatočiek z vo vode nerozpustnej hrdze (oxidov železa) na vo vode rozpustné zlúčeniny, ktoré je možné jednoducho opláchnuť prúdom čistej vody. Jednoduchá, rýchla a efektívna cesta k chemickej dekontaminácii laku vášho auta, a hlavne, maximálne šetrná! 

Vlastnosti produktu:

 • Mimoriadna efektivita
 • Maximálna šetrnosť k čistneým povrchom
 • pH vyvážené zloženie
 • Rýchla a jednoduchá aplikácia

Návod na použitie:

 1. Na dosiahnutie maximálneho efektu odporúčame čistené povrchy pre aplikáciou umyť alebo opláchnuť prúdom čistej vody, najlepšie pomocou vysokotlakového čističa
 2. Zabráňte aplikácii na horúcich povrchoch alebo na priamom slnku! Neponechávajte prípravok voľne vyschnúť na čistených povrchoch!
 3. Pred použitím dôkladne pretrepte obsah nádoby
 4. Zo vzdialenosti cca. 10 - 20 cm rovnomerne aplikujte prípravok priamo na čistený povrch
 5. Ponechajte voľne pôsobiť na čistenom povrchu pokým nenastane zmena sfarbenia na tmavo červenú alebo až tmavo fialovú, po cca. 2 - 3 minútach. Počas tejto doby je možné použiť na odstránenie odolného znečistenia vhodné detailingové kefy alebo štetce
 6. Po vyčistení dôkladne opláchnite povrch prúdom čistej vody, najlepšie pomocou vysokotlakového čističa
 7. V prípade potreby opakujte postup

BH-K1

Tabuľka vlastností

Objem
1 000 ml
chat Komentáre (1)
Hodnotenie
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrite si vybrané hodnotenia našich zákazníkov.

Výhody:
Veľmi dobré ceny Široký sortiment Rýchle dodanie Vždy perfektne zabalený tovar
Pečať overené zákazníkmi

Róbert K. 26.11.2023

5.005.005.005.005.00
Výhody:
rýchlosť vedia poradiť
Pečať overené zákazníkmi

Martin P. 23.11.2023

4.504.504.504.504.50
Výhody:
Parada
Pečať overené zákazníkmi

Mikuláš B. 18.11.2023

4.504.504.504.504.50
Výhody:
Rýchle doručenie Dobre zabalený tovar
Pečať overené zákazníkmi

Dominik M. 19.11.2023

5.005.005.005.005.00
Výhody:
top ceny a rychle dodanie
Celkový názor:
Vždy mi príde tovar perfektne zabalený, zabezpečený proti poškodeniu a vyteceniu a hlavne rýchlo.
Pečať overené zákazníkmi

Marcel M. 13.11.2023

5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Doporučujem. Rýchle doručenie a perfektná komunikácia zo zákazníkom a pekný a užitočný darček pre ošetrenie auta. Apropo, nie sú to 4 cukríky, ako my posiela jedna nemenovaná autokozmetika!.
Pečať overené zákazníkmi

Miroslav M. 11.11.2023

5.005.005.005.005.00