Poorboys World Surface Prep 473 ml Zväčšiť

Poorboys World Surface Prep 473 ml

PB-CSF-16

Nový produkt

Odmasťovací prostriedok.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 11 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 11 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,22 €.


11,90 € s DPH

9,92 € bez DPH

Poorboy's World Surface Prep je vysoko účinný odmasťovací prostriedok určený na odstraňovanie zbytkov leštiacich pást, mastnoty, voskov, detailerov, sealantov, stôp po silikónových olejoch alebo povrchovo aktívnych látok obsiahnutých v šampónoch. Je vyvinutý špeciálne na použitie pred aplikáciou keramických nano povlakov alebo aj iných typov ochrany lakovaných dielov karosérie, kde je, v záujme dokonalej funkčnosti a dosiahnutia požadovanej životnosti, nevyhnutné aplikovať dané produkty len na skutočne dokonale čistý a odmastený povrch. Produkt môže byť aplikovaný na lakované povrchy, okná, plastové povrchy, chrómované povrchy, zliatinové disky a pod. 

Keramické nano povlaky sa vyznačujú vysokou mierou odolnosti, avšak vyžadujú perfektnú prípravu povrchu, ktorá je zárukou dokonalej väzby medzi lakom a aplikovanou vrstvou. Zloženie Poorboys World Surface Prep je tvorené roztokom izopropylakoholu (IPA) a demineralizovanej trojnásobne filtrovanej vody s prímesou špeciálnych zložiek a lubrikantov, ktoré významne znižujú riziko vzniku drobných poškodení lakovaných dielov pri odmasťovaní napr. marring, swirls a pod. 

Návod na použitie:

Aplikujte len na vychladnutých povrchoch a dobre vetranom mieste!

Pracujte po menších plochách dielov alebo ich častí, t.j. nastriekajte produkt priamo na povrch s plochou cca. 10 x 10 a zotrite mäkkou kvalitnou mikrovláknovou utierkou. Rovnaký postup opakujte na celom povrchu vozidla, na zotieranie použite vždy čistú stranu utierky, alebo utierky vymieňajte podľa potreby. 

Objem 473 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Poorboys World Surface Prep 473 ml

Poorboys World Surface Prep 473 ml

Odmasťovací prostriedok.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (16)