Optimum Tire Protection Coating 236 ml Zväčšiť

Optimum Tire Protection Coating 236 ml

OPT-0812779025494

Nový produkt

Prostriedok na ošetrovanie penumatík

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 26 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 26 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,52 €.


26,00 € s DPH

21,67 € bez DPH

Optimum Tire Protection & Coating je ochranný povlak na ošetrovanie pneumatík so zložením na vodnej báze a dlhou životnosťou aplikácie. Po aplikácii na čistý povrch pneumatík vytvára odolnú ochrannú vrstvu na celé mesiace a  následné umývanie pneumatík bude po aplikácii doslova hračkou. Stavte na produkt budúcnosti bez silikónov alebo iných olejov.

Vlastnosti produktu:

  • jednoduchosť aplikácie
  • dlhá životnosť
  • priateľský k životnému prostrediu

Návod na použitie:

Vždy používajte ochranné okuliare a rukavice. Umyte a osušte pneumatiky, napr. pomocou Optimum Power Clean. V prípade, že sa vyskytnú škvrny na povrchu po umytí, opakujte umývanie a sušenie. Následne rovnomerne aplikujte produkt na celý povrch bočníc pneumatík. Ak sa náhodou pri prvej aplikácii prejaví modrastý nádych, neznepokojujte sa, po úplnom vyschnutí vymizne. Na dosiahnutie vyššieho lesku je možné aplikovať druhú vrstvu po časovom odstupe 30 - 60 minút. Ponechajte úplne vyschnúť bez kontaktu s vodou po dobu 4 hodín.

Objem 236 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Optimum Tire Protection Coating 236 ml

Optimum Tire Protection Coating 236 ml

Prostriedok na ošetrovanie penumatík

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)