Soft99 QJUTSU Wheel Coat 50 ml

10505

Nový produkt

Keramický nanopovlak na disky kolies.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 64 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 64 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 1,28 €.


64,99 € s DPH

54,16 € bez DPH

Soft99 QJUTSU Wheel Coat je technologicky vyspelý jednozložkový keramický ochranný nanopovlak určený na ochranu vysoko namáhaných dielov, alebo častí vozidiel, vystavených najnepriaznivejšiemu pôsobeniu negatívnych vplyvov okolitého prostredia. QJUTSU Wheel Coat predstavuje nekompromisnú ochranu diskov kolies voči usadzovaniu brzdného prachu, železitých častíc, rôznych nečistôt, soli a pod., ktoré sa v kombinácii s pôsobením extrémne vysokej teploty (resp. teplotného namáhania) pevne viažu na povrch diskov kolies. 

Zloženie povlaku QJUTSU Wheel Coat je navrhnuté na ochranu povrchov pred pôsobením extrémne vysokých teplôt dosahujúcich až 550 °C.  Takže QJUTSU Wheel Coat môže byť aplikovaný nielen na disky kolies, ale aj na diely motora, typicky výfukové zvody, čo ocenia najmä majitelia motoriek, alebo aj na koncovky výfukov, alebo iné tepelne namáhané diely a časti vozidiel, t.j. aj na lakované brzdové strmene a pod. Aplikácia povlaku vytvára dokonalú ochrannú vrstvu, ktorá efektívne bráni usadzovaniu rôznych nečistôt a prachu, a to tak, že bežné umývanie po aplikácii bude doslova hračkou, kde jednoducho postačí prúd čistej vody.

Ošetrený povrch po aplikácii je dokonale hladký ako sklo, s perfektným zrkadlovým leskom, takže vaše disky, koncovky výfukov a iné ošetrené diely nadobudnú efektný finálny vzhľad.

Životnosť aplikovaného povlaku QJUTSU Wheel Coat je až 12 mesiacov!

Obsah balenia:

 • QJUTSU Wheel Coat 50 ml - 1 kus (postačuje na 4 až 6 sád diskov kolies!)
 • Ochranné nitrilové rukavice - 2 páry
 • Ochranná tvárová maska - 2 kusy
 • Aplikátor - 6 kusov

Návod na použitie:

 1. Teplota okolitého prostredia musí byť rozmedzí 20 - 25 oC
 2. Pretrepaním dôkladne  premiešajte obsah fľaše (cca. 3 - 5 minút)
 3. Naneste (nakvapkajte) primerané množstvo povlaku na aplikačnú utierku umiestnenú na aplikátore, na prvé nasýtenie povlakom je to asi 10 - 15 kvapiek, následne je množstvo možné znížiť na 5 - 10 kvapiek
 4. Pomocou aplikátora s aplikačnou utierkou rovnomerne naneste - rozotrite produkt po povrchu
 5. Pri aplikácii dbajte na vzájomne prekrytie plôch jednotlivých časti povrchu 
 6. Po zreteľnom zbelení (zahmlení), t.j. po najmenej 5 minútach od aplikácie povlaku, vyleštite povrch do vysokého lesku mikrovláknovou utierkou
 7. Po aplikácii ponechajte vozidlo v stálych podmienkach po dobu 12  hodín na dokonalé vytvrdnutie povlaku

Objem 50 ml
Balenie - set 1 kus

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Soft99 QJUTSU Wheel Coat 50 ml

Soft99 QJUTSU Wheel Coat 50 ml

Keramický nanopovlak na disky kolies.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (17)