• -0,20 €
Gyeon Q2 Rim 30 ml
search
  • Gyeon Q2 Rim 30 ml

Gyeon Q2 Rim 30 ml

37,60 €
37,40 €   s DPH Ušetríte 0,20 €

31,17 €   bez DPH

Môžete mať už zajtra u vás doma!

Keramický, ochranný nanopovlak na disky kolies.

Množstvo
Na sklade

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru už do 24 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Nakúpte ešte za 100,00 € a získate bezplatnú dopravu!

Dôležité upozornenie:

Doprava zadarmo pri objednávkach v hodnote nad 100 € s DPH sa vzťahuje len na zásielky do hmotnosti 30 kg. Prepravné za zásielky nad hmotnostný limit 30 kg bude doúčtované individuálnou dohodou aj pri hodnote objednávky vyššej ako 100 € s DPH.

Gyeon Q2 Rim je keramický nano povlak určený na disky kolies. Na trhu sú dostupné rôzne typy diskov napr. lakované, s práškovým lakovaním, eloxované, alebo leštené. Q2 Rim je produktom vhodným na každý typ z nich. Každý majiteľ diskov s leštenými okrajmi diskov už určite zistil, že zrkadlový efektný lesk sa časom stráca a je potrebné ho obnoviť.

Postačuje aplikovať len jedinú vrstvu pre Q2 Rim dokonalú ochranu a vzhľad, ale v prípade potreby, alebo pre dosiahnutie vyššej odolnosti, či životnosti, je možné aplikovať viac vrstiev v časovom odstupe min. 4 hodín. Povlak môže byť aplikovaný aj na disky s matným lakom.

Aplikáciu je odporúčané realizovať po častiach na menších plochách, hlavne v prípade členitejších diskov.

Gyeon Q2 RIM

Disky kolies, hlavne predných v blízkosti motorového priestoru, sú najviac vystavené tepelnému namáhaniu a vysokým teplotám. Q2 Rim je schopný odolávať teplotám presahujúcim až 800 ºC bez akéhokoľvek poškodenia alebo zmeny pôvodných vlastností. Vďaka tomu, že tento nanopvlak je špeciálne určený na disky kolies je zárukou najvyššej miery ochrany diskov.

V porovnaní s podobnými povlakmi založenými na nano časticiach kremíka SiO Q2 Rim vyniká najmä perfektnými samočistiacimi schopnosťami, čo má za následok úsporu času a námahy pri následnom umývaní a starostlivosti o disky kolies. Aplikovaná vrstva bráni usadzovaniu brzdného prachu a nečistôt rôzneho pôvodu a na umytie postačuje len prúd čistej tlakovej vody. V prípade použitia šetrných pH neutrálnych čističov diskov kolies je proces umývania ešte omnoho ľahší a kratší. Q2 Rim je, v porovnaní s inými konvenčnými produktmi určenými na ošetrovanie a ochranu diskov, vysoko odolný voči negatívnemu pôsobeniu agresívnych chemikálií (kyslých aj zásaditých) alebo agresívnejších prostriedkov na čistenie diskov.

Vlastnosti produktu:

  • Odolnosť voči kyselinám a zásadám v rozmedzí pH 2 - 11
  • Odolnosť voči pôsobeniu vysokých teplôt viac ako 800 ºC
  • Priemerná spotreba produktu cca. 15 ml na jednu sadu diskov kolies

Obsah balenia:

  • Q2 Rim 30ml - 1 kus
  • Aplikátor - 1 kus
  • Aplikačné "suede" utierky - 4 kusy

Tabuľka vlastností

Objem
30 ml
Balenie - set
1 kus
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.