Gyeon Q2 Rim 30 ml Zväčšiť

Gyeon Q2 Rim 30 ml

Nový produkt

Keramický nano povlak na disky kolies.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 36 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 36 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,72 €.


36,50 € s DPH

30,42 € bez DPH

Gyeon Q2 Rim je keramický nano povlak určený na disky kolies. Na trhu sú dostupné rôzne typy diskov napr. lakované, s práškovým lakovaním, eloxované, alebo leštené. Q2 Rim je produktom vhodným na každý typ z nich. Každý majiteľ diskov s leštenými okrajmi diskov už určite zistil, že zrkadlový efektný lesk sa časom stráca a je potrebné ho obnoviť.

Postačuje aplikovať len jedinú vrstvu pre Q2 Rim dokonalú ochranu a vzhľad, ale v prípade potreby, alebo pre dosiahnutie vyššej odolnosti, či životnosti, je možné aplikovať viac vrstiev v časovom odstupe min. 4 hodín. Povlak môže byť aplikovaný aj na disky s matným lakom.

Aplikáciu je odporúčané realizovať po častiach na menších plochách, hlavne v prípade členitejších diskov. 

Gyeon Q2 RIM

Disky kolies, hlavne predných v blízkosti motorového priestoru, sú najviac vystavené tepelnému namáhaniu a vysokým teplotám. Q2 Rim je schopný odolávať teplotám presahujúcim až 800 ºC bez akéhokoľvek poškodenia alebo zmeny pôvodných vlastností. Vďaka tomu, že tento nanopvlak je špeciálne určený na disky kolies je zárukou najvyššej miery ochrany diskov. 

V porovnaní s podobnými povlakmi založenými na nano časticiach kremíka SiO Q2 Rim vyniká najmä perfektnými samočistiacimi schopnosťami, čo má za následok úsporu času a námahy pri následnom umývaní a starostlivosti o disky kolies. Aplikovaná vrstva bráni usadzovaniu brzdného prachu a nečistôt rôzneho pôvodu a na umytie postačuje len prúd čistej tlakovej vody. V prípade použitia šetrných pH neutrálnych čističov diskov kolies je proces umývania ešte omnoho ľahší a kratší. Q2 Rim je, v porovnaní s inými konvenčnými produktmi určenými na ošetrovanie a ochranu diskov, vysoko odolný voči negatívnemu pôsobeniu agresívnych chemikálií (kyslých aj zásaditých) alebo agresívnejších prostriedkov na čistenie diskov.

Vlastnosti produktu:

  • Odolnosť voči kyselinám a zásadám v rozmedzí pH 2 - 11
  • Odolnosť voči pôsobeniu vysokých teplôt viac ako 800 ºC
  • Priemerná spotreba produktu cca. 15 ml na jednu sadu diskov kolies

Obsah balenia:

  • Q2 Rim 30ml - 1 kus
  • Aplikátor - 1 kus
  • Aplikačné "suede" utierky - 4 kusy

Objem 30 ml
Balenie - set 1 kus

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Gyeon Q2 Rim 30 ml

Gyeon Q2 Rim 30 ml

Keramický nano povlak na disky kolies.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (17)