Microfiber Madness Summit 800 40 x 40 cm

MM-3

Nový produkt

Mikrovláknová utierka.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 12 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 12 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,24 €.


12,80 € s DPH

10,67 € bez DPH

Microfiber Madness Summit 800 je špičková, profesionálna, extrémne hustá mikrovláknová utierka, pravdepodobne jedna z mála s plošnou hustotou materiálu 800 GSM bez lemovania okrajov. Cieľom Microfiber Madness bolo vyvinúť jedinečnú, extrémne hustú utierku rezanú ultrazvukom, čo naznačuje aj slovná hračka v názve produktu kde "summit" je stretnutie vrcholných predstaviteľov rôznych zameraní (najmä politických), a ako prehlasuje výrobca, táto utierka je skutočným "sumiteer" vrcholným predstaviteľom na poli mikrovláknových utierok. Vyššia hustota, veľmi mäkké a kratšie vlákna materiálu (v porovnaní s utierkou Crazy Pile) predurčujú utierku najmä na finálne leštenie voskov alebo selantov, aplikáciu quick detailerov a voskov v spreji, umývanie bez oplachovania alebo bez vody, sušenie po umývaní pri zachovaní maximálnej šetrnosti k ošetrovaným povrchom.

Vlastnosti:

  • Rozmery: 40 x 40 cm
  • Hustota vlákien: 800 GSM
  • Materiál: 75 % Polyester / 25 % Polyamid

Odporúčanie: Pre zachovanie požadovaných vlastností a dlhej životnosti sa odporúča pranie v špeciálnych pracích prostriedkoch na mikrovláknové textilné materiály pri teplote do 40 oC, nesušiť na zdrojoch tepla, na priamom slnku a v sušičkách.

Rozmery 40 x 40 cm
GSM 800

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Microfiber Madness Summit 800 40 x 40 cm

Microfiber Madness Summit 800 40 x 40 cm

Mikrovláknová utierka.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)