Microfiber Madness Drying Diamond

MM-29

Nový produkt

Mikrovláknová sušiaca poduška.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 10 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 10 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,20 €.


10,70 € s DPH

8,92 € bez DPH

Microfiber Drying Diamond je špeciálna sušiaca mikrovláknová poduška, ktorá je jedným z najnovších prírastkov v ponuke výrobcu Microfiber Madness. Podušku tvoria dve materiálovo odlišné strany, jedna je tvorená mikrovláknovým materiálom ako uterák Waverider (typ waffle), druhá strana je ako uterák Dry Me Crazy (coral fleece). Vnútro podušky je tvorené vreckom s návlekmi na dva prsty, ktoré sú vyhotovené tak, aby sa v maximálnej možnej miere zamedzilo neželanému skĺznutiu a pádu podušky počas sušenia nezávisle na preferencii ruky, teda poduška je vhodná ako pre pravákov, tak aj ľavákov. Poduška umožňuje jednoduché a rýchle sušenie ťažšie prístupných plôch a miest, napr. diskov kolies, spodných častí karosérie, podbehov, rôznych lemov, spojlerov, pričom sa významne eliminuje riziko znečistenia kontaktom so zemou počas sušenia spodných častí karosérie vozidla tak, ako je to častým javom v prípade väčších uterákov.

Vlastnosti:

  • Materiál: 75 % Polyester / 25 % Polyamid

Odporúčanie: Pre zachovanie požadovaných vlastností a dlhej životnosti sa odporúča pranie v špeciálnych pracích prostriedkoch na mikrovláknové textilné materiály pri teplote do 40 oC, nesušiť na zdrojoch tepla, na priamom slnku a v sušičkách.

Balenie - set 1 kus

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Microfiber Madness Drying Diamond

Microfiber Madness Drying Diamond

Mikrovláknová sušiaca poduška.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)